Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legjobb barátom felajánlotta...

A legjobb barátom felajánlotta, hogy elveszi a szüzességem. Belemenjek?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány,ő 21 éves fiú. 4 éve legjobb barátok vagyunk,én még szűz vagyok,ő már nem. 17 éves voltam,amikor panaszkodtam neki,hogy nincs srác,akivel szívesen csókolóznék. Akkor felajánlotta,hogy szívesen csókolózik velem,kipróbálhatom vele,mivel azt mondta,egy csókban nincs semmi rossz. Belementem,de azon kívül nem történt semmi köztünk. Mostanában megint "panaszkodtam" neki,hogy úgy érzem,most már szívesen szexelnék egy fiúval,megszeretném tapasztalni az érzést. Majd megint felajánlotta,hogy ha szeretném,ő elveszi a szüzességem. A helyzet az,hogy nagyon szeretem őt,fontos nekem,és régóta szeretném,hogy ha egyszer lesz barátom,olyan legyen mint ő,olyan fiúval feküdjek le elsőként mint amilyen ő. Tudom,hogy nem használna ki,csak félek kockáztatni,hogy vagy ő,vagy én,többet akarunk,vagy mindketten,vagy egyikőnk se,mivel a szex után biztos megváltoznának iránta az érzéseim,és rámegy a barátságunk.

2013. ápr. 2. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
NE!
2013. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
mért nem jártok :?
2013. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
remélem ha így haladtok, és néhány év múlva felsőhajtasz, hogy "de szeretnék egy férjet" akkor is habozás nélkül ajánlkozik!
2013. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
ne!
2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
A barátságotok könnyen rámehet."fontos nekem,és régóta szeretném,hogy ha egyszer lesz barátom,olyan legyen mint ő,olyan fiúval feküdjek le elsőként mint amilyen ő. " Még szerencse, hogy nem vagy szerelmes bele!
2013. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Felajánlom, hogy elfogadom minden vagyonodat ajándékba. Belemész? Adok 1 hét gondolkodási időt. De aztán jól dönts, mert ilyen klassz ajánlatot nem kapsz mindennap!
2013. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is ezt kérdezem mint a kitti miért nem jártok?
2013. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
nyugodtan..
2013. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

"a szex után biztos megváltoznának iránta az érzéseim,és rámegy a barátságunk"


Igen, a szerelmes párok úgy alakulnak, hogy utálják egymást, ezért nem tudnak egymás barátai lenni. A házastársak is mind első látásra megutálták egymást, így aztán nem tudnak egymás barátai lenni.

XD

2013. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Na, viccelődésemet félretéve :miért nem ő a kedvesed?
2013. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!