Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól, hogy ha kicsi van neki...

Attól, hogy ha kicsi van neki még lehet élvezhető a szex?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt a barátommal, még nem volt köztünk szex, se petting. Attól félek, hogy kicsi van neki, és majd nem fogom élvezni a szexet vele. Pedig nagyon szeretem őt. 172 cm magas és 64 kg, tehát nem egy nagy darab fiú. De ugye ettől még lehet nagy neki?

22/L



2013. ápr. 3. 15:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az 5-ös egyértelműen ironizál, aki olyan idióta, hogy komolyan veszi, az magára vessen.:D
2013. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én nem veszem magamra, csak itt nagyon hülyék az emberek és ne ezt olvassák, hanem a tényeket amiket írtam. ismétlem magam: [link]
2013. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

172 cm magas és 64 kg


Ennek nem tudom mi köze van a pániszmérethez. Simán lehet neki méreten felüli is. Édes istenem...

2013. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem vagyok kitágulva, eléggé szűk vagyok, egy átlagos méretű és vastagságú pénisz(a mostani barátomé, 14 cm, közepesen vastag) csak hosszas előjáték után megy be. Annak pedig, hogy tökéletes-e a mellem vagy a fenekem, közel sincs semmi köze ahhoz, hogy egy 10 centis vékonyka farok nem képes örömet okozni. Nem is értem az összefüggést. Én nem várom el, hogy egy pasinak tökéletes szoborteste legyen, csupán azt mondtam, hogy egy kicsi farokkal (számomra) nem volt élvezetes a szex.

Persze nyilván nem mindenki ugyanolyan felépítésű anatómiailag. Értsd: van, akinek feljebb, van akinek lejjebb helyezkedik el a g pontja, egyes nőknek több érzőideg van a hüvelyében, ők nyilván sokkal érzékenyebbek. Fogadjátok már el, hogy számít a méret(de nem kizárólagos tényező). Jöhetnek itt a kisfarkú pasik, meg az ÁLSZENT csajok a dumájukkal, attól még így van.

2013. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
senki se tökéletes. de ne legyen már 10 cm ezzel gondolom mindenki egyetért?:D nekem nagy melleim vannak, ja.... nem kérkedek ezzel meg semmi, de mindig azon poénkodunk a pasimmal, h nekem jók a cickóim, neki meg nagy a farka, most mi ezzel a baj? lecserélni nem akarom, megvan ami kell.. de hozzátenném, nem ez alapján választottam, hiszen nem is tudtam, h mekkora van neki, amikor még csak talalkozgattunk az elején:D remélem értitek:D
2013. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
21%
24. Nem irigylem a barátod.
2013. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 LeftBehind ***** válasza:

Elmondom,amit már minden hasonló kérdésbe leírtam: Tökéletesen mindegy,hogy számít-e a méret vagy sem! Eláruljam,hogy miért? Mert ezen a méreten nem lehet változtatni...hacsak nincs rakás pénzed a műtétre,vagy esetleg bepróbálkoznál valamelyik csodapraktikával,ami akár örökre tönkre is vághatja a farkad. Szóval erről ennyit!


Kérdező: Majd ha lefekszel vele,megtudod hogy milyen érzés aztán a többi már rajtatok áll.

2013. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
41%

26-os vagyok.

A 24-esnek a nem irigylem a barátod szövegemmel nem a péniszméretére gondoltam, hanem, hogy ilyen barátnője van. Gondolom azért kaptam 0%-ot, mert azt hittétek, hogy a péniszére írtam. Bocs.

2013. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
1 héét után szex? hehh... de ha máár annyira kiváncsi avgy vidd el egy hotelstrandra ott fürdörucin keresztül megláthatod vagy lesd meg fürdés közben.An nem számit sokat a méret
2013. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!