Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el? Elmondjam?

Hogyan mondjam el? Elmondjam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,17 éves a barátom. és pár hónapja vesztettem el a szüzességemet. de teljes mértékben szerelemből,védekeztünk is, és egyáltalán nem bántam meg. még mindig együtt vagyunk, és nagyon elégedettek a kapcsolatunkkal :) Viszont a szüleimnek nem tudom, hogy beszámoljak-e arról hogy már nem vagyok szűz, mert ők ebből a szempontból igencsak konzervatívak. Lehet jobb lenne ha még egy ideig nem mondanám meg. nemsokára 15 leszek, arra gondoltam, hogy a szülinapom után pár héttel azt mondom hogy nemrég történt. szerintetek mit csináljak? maradjon titokban? ( normális válaszokat )

2013. ápr. 4. 16:52
1 2
 1/13 first blood ***** válasza:
24%
még nem írta senki, úgyhogy majd én most leírom: ribanc
2013. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne hazudj,de talán még ne állj oda eléjük ezzel.
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell 'ribancozni' ...
2013. ápr. 4. 16:57
 4/13 anonim válasza:
Az elottem valaszolonak igaza van...ha kerdeznek a dologrol,probald valahogy elmondani nekik,de semmifele keppen ne hazudj nekik,mert ezt utaljak legjobban.szerintem is korai volt,de te erzed
2013. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már nem sok értelme,de nagy hibát követtél el gyerekszerelemből szexelni hatalmas felelőtlenség.Ha nagylánynak érezted magad a szexhez akkor legyél nagylány mikor be kell számolnod a szüleidnek.Lényegtelen 14-15 vagy mindenképpen még egy éretlen gyerek vagy és a szüleid csalódottak lesznek,bár részben az Ő hibájuk is ,hogy kislányuknak semmi önbecsülése,és tartása.
2013. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell így kiállni, és elmondani, az olyan kellemetlen lenne mindenkinek. 1. Lehet, már tudják. 2. Majd ha szóba kerül, akkor ne hazudj.
2013. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na ez az a helyzet

mindenki vállalja a felelősséget a tetteiért, nekem ez is az a kategória

egyet tudok utálni, ha a kölköm hazudna, ezt már megtanulták N

2013. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni, de az orrukra sem kell kötni olyasmit, amihez nincs közük.
2013. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Drága 1. válaszoló ! Te vagy a ribaaaanc.


Az én barátnöm 14éves volt amikor én elvettem a szüzességét én pedig 16 voltam. :) Már 5 éve eggyütt vagyunk és nagyon szeretjük egymást még mindig. :) Sokat nektek is ehhez a kapcsolathoz :) . 21/f

2013. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szerintem először anyukádnak mond el, ő biztosan meg fog érteni és nem hátrány ha azután a barátod is ott lenne...

és igen, az én egyik legjobb barátnőm is 14 évesen vesztette el, de még mindig együtt vannak a barátjával és még mindig ugyan úgy szeretik egymást, szóval sokáig :))

2013. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!