Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihez hasonlítanátok a szüzess...

Mihez hasonlítanátok a szüzesség elvesztésével járo fájdalmat? (Pl annyira fáj mint egy bögöly csipés vagy ilyesmi).

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint amikor átmegy a lábadon egy vonat
2013. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Relatív, van akinek nagyon fáj, van akinek kevésbé, és van akinek egyáltalán nem.
2013. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más.A szűzhártya vastagságától és tágulékonyságától is függ,és a fiútól hogy mennyire figyelmes
2013. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem még egy nőgyógyászati vizsgálat is jobban fáj..
2013. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez elég sok mindentől függ. Nedvesség, mennyire izgulsz, milyen a fájdalom tűrésed, és még sorolhatnám.

Én személy szerint ahhoz hasonlítottam mindig is, mint mikor mélyen megvágom magamat. Mind érzetre, mind pedig a fájdalom mértéke olyasmi volt.

2013. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha sz@rnál csak a sz@r nem ki megy hanem be, és nem a popódon hanem a puncidon :D
2013. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nem igazán tudom mihez hasonlítani, mert szinte meg sem éreztem. De nem hiszem, hogy annyira fájdalmas lehetne.
2013. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem olyan volt, mintha megvágtam volna magam késsel....De csak egy pillanatig tartott. Az a lényeg, hogy a megfelelő partnerrel történjen, mert akkor ha fáj is úgyis csodálatos lesz, ha szereted őt.
2013. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rám nagyon figyelt a barátom, sok volt az előjáték előtte, de ettől függetlenül fájt egy picit. lehet, hogy nem tudtam magam elengedni rendesen...

viszont nem kibírhatatlan óriási fájdalomra kell gondolni. egy kis pillanat az egész és már el is múlt.

és a barátom beleharapott a fülcimpámba... szerintem az még nagyobb fájdalmat okozott :) így már talán el tudod képzelni

19L

2013. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!