Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom miért nem akar...

A barátom miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
Végülis azt érzem,hogy ő is szeretné...De mikor egyedül vagyunk a lakásán akkor hiába simogatom,csókolgatom nem csinál semmit csak megölel...Hozzáteszem nyelves csók sem volt még mert azt mondja,hogy az majd csak az előjátéknál kell... Ha elkezdem simogatni belül a combját akkor elveszi a kezem vagy hirtelen elrántja a lábát... :( Azon gondolkodtam,hogy lehet cikinek érezné ,ha felállna neki? Amúgy ő még szűz én már nem! 17 èvesek vagyunk.

2013. ápr. 8. 02:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Vagy meleg és csak azért van veled, hogy ne cikizzék.
2013. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem meleg :D ismerem az előző barátnőit
2013. ápr. 8. 02:22
 3/23 anonim ***** válasza:
És még azt mondják a nők hogy nekik nem kellenek a visszahúzódó félénk/életképtelen pasik :D
2013. ápr. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
Neki minden bizonnyal többet jelent a szex mint neked. Jó látni hogy akad még olyan srác, aki nem ugrik azonnal, ha felkínálkoznak neki.Valószínűleg azzal akarja majd csinálni, akit hosszú távra tényleg szeretne magának.
2013. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"nyelves csók sem volt még mert azt mondja,hogy az majd csak az előjátéknál kell..."


Jujj!...


Valami szexuális problémája lehet, lelki zavar a szexualitással kapcsolatban, rossz érzések.

Kérdezd, hogy milyen rossz érzése van evvel.

2013. ápr. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Velem hosszú távra tervez ,ugyanis nyáron összeköltözünk. Nekem se csak a szex számít.....De szerintem 7 hónap után jó lenne már
2013. ápr. 8. 02:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a barátodnak, hogy ne gyámoltalankodjon, hanem legyen férfi, bármilyen nehéz is az lenni, 17 évesen!! Csapj az asztalra, hogy neked f@asz kell!
2013. ápr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Erről nyíltan kéne egymással beszélni. Ha csinálni szeretnéd, akkor szavakban is legyél bátrabb. A védekezést is tisztázni kell.Ezeket a dolgokat nem lehet "ráutaló magatartással" intézni.
2013. ápr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
az hogy a nyelves csók az előjátéknál "kell" eléggé nagy baromság,a párod egyszerűen szexuálisan picit visszamaradott,de ha még odáig sem jutottatok el hogy hajlandó legyen megcsókolni rendesen akkor szerintem ne is igazán reménykedj abban hogy dugni fogtok
2013. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 poiu ***** válasza:
100%
Ne költözz. Itt valami nem stimmel. Menekülj.
2013. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!