Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom miért nem akar...

A barátom miért nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
Végülis azt érzem,hogy ő is szeretné...De mikor egyedül vagyunk a lakásán akkor hiába simogatom,csókolgatom nem csinál semmit csak megölel...Hozzáteszem nyelves csók sem volt még mert azt mondja,hogy az majd csak az előjátéknál kell... Ha elkezdem simogatni belül a combját akkor elveszi a kezem vagy hirtelen elrántja a lábát... :( Azon gondolkodtam,hogy lehet cikinek érezné ,ha felállna neki? Amúgy ő még szűz én már nem! 17 èvesek vagyunk.

2013. ápr. 8. 02:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a szüleimet ne keverjük bele a dologba...Amúgy is írtam,hogy nyáron költözünk össze,tehát csak nyáriszünetben lakunk majd együtt...Szeptembertől vagy Augusztus végétől megint haza költözök anyuékhoz! Igen én kezdeményezek,de lehet attól fél,hogy olyan helyen érintene meg ahol már nem engedném neki....Pedig engedném! Lehet van benne valami,hogy attól fél,hogy hamar eldurran...Pedig engem nem zavarna....Én szeretem őt és megérteném. Amúgy tegnap is találkoztam vele és mutatta,hogy van nála gumi :D Dehát nem tudtuk használni mert moziban voltunk utána meg mennem kellett haza :/
2013. ápr. 9. 00:32
 22/23 @ndras <3 válasza:
Rejts el valami vibratort az egyik parna alatt vagy mikor tudod hogy hazajön kezdj el masztizni és megfog jönni tőle a kedve... Enis így csináltam
2013. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én várok a barátnomre, mert 16 és nem akar szexelni, pedig 19 vagyok. már túl léphettem volna,de szeretem. De ha már a baratnom mászna rám, hogy gyere szeretkezni, akkor tuti nem utasítanám vissza. Meg kellene beszélnetek mi a baja, esetleg pszichológushoz fordulni, vagy szexológushoz. Mindezt, már a lovesexdurex oldalán is megtehetitek.
2013. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!