Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A srác akivel randizom megtudt...

A srác akivel randizom megtudta hogy szűz vagyok és megkérdezte hogy? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mikor megtudta hogy szűz vagyok elkezdte mondani hogy egyik ismerőse 28 éves és szűz, de nála vallási okok miatt, és rákérdezett hogy "De nálad nem ezért ugye?" és mikor mondtam hogy nem, akkor azt mondta hogy na akkor jó, és kb megnyugodott :D Akkor tervezi hogy jó lenne velem lefeküdnie majd?
2013. ápr. 9. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

őszitén.....? már akkor ilyenek jutnak eszébe amikor még csak képen látott :)



Ha szabad kérdezni elárulod a keretneved, vagy vezetékneved? Vagy első pár betű is jó :)

2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyan aranyos vagy kérdező. :-)

19/F

2013. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindig is kíváncsi voltam, hogy egy huszonéves szűz csaj hogyan is nézhet ki, miről is ismerhető fel? Én még egyet sem találtam, sőt manapság már a kis tinik között is egyre ritkább az, aki szűz.
2013. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!