Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 éves srác vagyok, és még...

28 éves srác vagyok, és még szűz. Nem szégyenlem, de már nagyon szeretném elveszíteni. Ugyanakkor nem tudom, hogyan közeledjek? Félénk vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért, de a 30+ korú nők vonzanak igazán. Ugyanakkor félek, hogy pont, mert ők már tapasztaltak, beégnék. Ez persze már 18+ korú lányok esetén is igaz. Menthető még a helyzet, vagy menjek inkább papnak? :(

2013. febr. 17. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Bocs de ez már akkor sem normális dolog!
2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha félénk vagy, úgy biztos nem tudnál becsajozni, ha remegő lábbakkal oda mennél egy nőhöz.......
2013. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Inkább próbálkozz, helyetted nem teszi meg senki. :)
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként, ha én lennék abban a cipőben, hogy összejönnék veled, és megtudnám, hogy mi a helyzet, biztos meglepődnék, de ez nem lenne ok arra, hogy otthagyjalak. 21L
2013. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Valkoinen perhonen ***** válasza:
78%

Ez még nem a világ vége, hidd el, de a cél érdekében Neked kell tenned, hiába vársz arra, hogy majd a szádba repül a sültgalamb. Lehetnek olyan nők, akiknek az ilyen férfi felejtős, és vannak, akiknek nem probléma. Nálam nem lenne szakító ok, ha egyébként tetszenél, nem abból ítélnék, hogy "jaj, ha szűz, biztos béna..", stb., helyette inkább kipróbálnám milyen veled :P (és ha elsőre nem is menne tökéletesen, akkor legfeljebb többet gyakorolnánk :D)


Röviden és tömören: állj a a sarkadra és próbálkozz, légy határozott és ne parázz ezen, sokféle nő van, nem mindegyikünk áll ugyanúgy a témához, ezért lehet, hogy érnek visszautasítások is, de könyörgöm, kit nem? - még nőket is... és legfőképp hogy akarsz így bármit is elérni, ha meg sem próbálod? :)

Amúgy éppen az a baj, hogy agyon van misztifikálva ez a 'szüzesség' dolog, engem már nem kicsit idegesít...

22l

2013. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
ne csajozz, hanem ismerkedj. Beszélgess csak úgy minden hátsó szándék nélkül. Ha valakivel oda jut a dolog hogy már szex is szóba kerül akkor már nem fog emiatt elzavarni. De legjobb ha nem mondod el. Ha kérdezi mond azt hogy régóta nem voltál nővel aztán legfeljebb betudja annak a kezdeti bénázást
2013. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Pacsi!


28/f (szűz)

2013. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálj ismerkedni. Biztos nem lesz könnyű és rengeteg elutasításon kell majd keresztül menned. Nekem eddig 170 visszautasításban volt részem, és ezért vagyok még 26 évesen is szűz. De nem szabad feladni, én is újra és újra próbálkozom, bár nagyon nehéz.
2013. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
170?. Hogyan csináltad? mit rontasz el?
2013. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ricko válasza:
58%
én is mocskosul félénk voltam.aztán kifogtam egy csajt a neten előttem neki tődd pasival is volt dolga.lefekűdtűnk és meg fogsz talán lepődni de mivel mocskosul fostam attol hogy minden jol sikerűljőn nem tuttam elmenni jo ideig.saccolva 5-6 orán keresztűl szexeltűnk.mig ő 4er addig én 1er mentem el.és azt monta hogy nem hiszi el hogy szűz vok.szoval nincs mitől tartani lehet hogy jobb leszel az ágyban mint gondolnád.a csajnak kel max picit izgulnia hogy lehet hosszu menet lesz.ha meg hamar el mész semmi gáz.mert elmész wc-re és a 2.már 100% hogy hosszabb lesz.fel a fejjel ja a csaj már a menyaszonyom és apa leszek szoritsatok.én nektek szoritok.hajráááá
2013. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!