Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukák, mit tennétek ha...

Anyukák, mit tennétek ha rájönnétek, hogy a fiatok örömlányhoz jár?

Figyelt kérdés

19 éves a fiam és rájöttem, hogy örömlánnyal veszítette el a szüzességét. Valamint nem zárom ki, hogy azóta is igénybe vesz efféle szolgáltatásokat. Kicsit megijedtem, mert nem erre neveltem és az apja sem él ilyen életet. Soha nem panaszkodott, hogy problémája lenne a lányokkal, igaz hibásnak tartom magam, mert én sem érdeklődtem az efféle dolgairól.

Mit tegyek, hogy normális életet tudjon élni? Egyáltalán megmondjam neki, hogy tudok a dologról?


Előre is köszönöm a válaszokat!


46/N



2013. ápr. 10. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
több zsebpénzt neki, hogyha már ezt csinálja, legyen minőségi nővel együtt
2013. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért érzem úgy, hogy egy 18-22 év körüli szűz hapsi tette fel ezt a kérdést?
2013. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tudja meg hogy tudod, ezzel akár ellened is fordíthatod amit Te sem szeretnél. Majd lesz rendes barátnője, elég fiatal még. Hadd próbálkozzon
2013. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
elásnám magam ha fizetnem kellene a sexért!
2013. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ne szólj neki, gondolom így próbál némi gyakorlatot szerezni, kár lenne beleszólni, ő most így jól érzi Magát,

ja és ne Te akarj vele beszélni, ha nem egyszer az apja, ha éppen látja a sráccal lehet dumálni, bár ehhez elég sokat kell, szinte naponta, hogy egyszer csak érezze, hogy megvan a bizalom, ekkora srácoknál, ha azonnal ezzel kezdik a beszédet, csak rosszabbat váltasz ki, ehhez idő és türelem kell N

2013. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

19 eves, tehat felnott. Szexelni akart, megoldotta.

Ha a te penzedet kolti erre, es ez zavar, beszeld meg vele, egyebkent meg probalj meg felnotkent tekinteni ra, elengedni a kezet, es nem beleszolni, hogy kivel kur.

2013. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd rá, jól teszi. Vannak emberek, akiknek nem jött össze az élet. Vannak akik nem úgy szocializálódtak mint az átlag, valami oknál fogva képtelenek nőt összeszedni a személyiségük által. Ezer oka lehet ennek.

A gyerek tökös volt, és tett azért,hogy ő is éljen nemi életet, kipróbálja mi is az a szex, lehet,hogy ez nélkül a megoldás nélkül soha nem lenne része ilyesmiben. Lehet,hogy egy komplexusokkal élő személyiség, az ilyen embernek hiába néz ki normálisan, akkor is egy kínszenvedés felszedni egy nőt. Jól tette hogy elment, hogy eljár, nincs ebben semmi kivetnivaló.

Ha háznál fogadóshoz megy, akkor ott úgysem lesz semmi gond, azok helyes lányok, nem az az útcaszéló rossz fertő féreg kategoria. Ha védekezik, semmivel nincs nagyobb esélye hogy elkapjon valamit ,mint egy alkoholista diszkózós macától.

2013. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
57%

Figyelj, én egy ilyen srác vagyok, igaz én már majdnem 22 voltam, amikor egy hivatásos lány segítségével vesztette el. Ha a te fiad is bűnronda, mint én, akkor jobb, ha megértő vagy vele. Én sem kellek azóta sem egy lánynak sem, hiába is próbálkozom gőzerővel. Haveromék próbálnak segíteni rajtam, de hiába, ha olyan csúnya vagyok, hogy a lányok igényeinek sehogy sem tudok megfelelni.

Vannak, olyan fiúk, akiknek csak ez maradt, ha nővel akarnak szexelni.

2013. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

mond neki hogy támogatod a testépítésbe, segíteni fog! :P

én anyukám támogat kajával, amúgy már én is olyan kanos vagyok megdugnék bármit, sztem téged is :DDD

de ez a sport új életet adott nekem, sokkal több mint pusztán izmok növelése, ajánld neki

F19

2013. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Christian Death ***** válasza:
100%
Nekem amikor anyám megtudta, nagyon balhézott hogy erre költöttem a pénzemet, de azért mégis örült, hogy nem csak a haverjaimmal lógok állandóan, és nem hogy nem vagyok homokos beallitottságu.
2013. ápr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!