Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek gyávaság...

Lányok szerintetek gyávaság ha elmegyek örömlányhoz?

Figyelt kérdés

18/f eddig nem volt kapcsolatom egy növel sem

de még csók sem...és úgydöntöttem megteszem valakivel jobb híján ezt választom...de jó lenne elötte halanni a véleményetek


2012. júl. 26. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

De miért érdekel mások véleménye? Normális ember nem beszél a szexuális életéről másoknak, tehát feltételezem, nem ezzel fogsz egy randi előállni, hogy "voltam prostinál".

Komolyan nem értem.


Ha engem kérdezel,szánalmasabb, mint a szüzesség.

2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért érdekli mások véleménye mert ez akarva akaratlan kihat az ember önbizalmára. egyébként szerintem férfiatlan ha fizetni kell a szexért, sőt mondhatni gyávaságnak
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy még fiatal, szerintem ne tedd meg. Tuti megbánnád.
2012. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Beviz Elek ***** válasza:

Miért mások véleménye érdekel?

15 éves korom óta nem vagyok szűz, ahogy látod gyökérnek tartják azt aki prostihoz megy, de engem izgat h kipróbáljam. Sz.ralaknak fog tartani mindenki itt. ÉS??

Hozzáteszem, kinek kell tudnia róla? Ha a te titkod marad és nem teszed ki facebookra akkor kit zavar? Szeretnéd h térdeljen előtted vki, a f.rkadat szívja és közben a szemedbe nézzen? Te tudod, hogy ez neked mennyire fontos, ne a mi véleményünk számítson!

2012. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Cikibb mint a szüzesség" tehát gáz szerinted ha még az vagyok.

Am azért is tettem fel a kérdést mert utoljára oviban beszéltem csajjal a köszönésen kívül. Itt meg így legalább tudok kommonikálni a másik nemmel is.

2012. júl. 26. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:

"Cikibb mint a szüzesség" tehát gáz szerinted ha még az vagyok.

Am azért is tettem fel a kérdést mert utoljára oviban beszéltem csajjal a köszönésen kívül. Itt meg így legalább tudok kommunikálni a másik nemmel is.

2012. júl. 26. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

A szüzesség nem ciki. Én 24 évesen is az vagyok, és rohadtul nem tartom cikinek. De mivel nem beszélek fűnek-fának a szexuális életemről (ami végtére is nincs) ezért nem is néz senki hülyének, és engem sem érdekel, hogy ki milyennek tart emiatt.


Első voltam.

2012. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem nemenj. utána megfogod bánnni hisz utána meik ember fog emiatt megbecsülni:(? mitfogsz mondani annak a lánynak akivel eggyütt leszel majd és érzitek hogy szeretitek egymást? hát ugy vesztettem el hogy fizetem?:O inkább veszitsd el azzal a bizonyos lánnyal:)
2012. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!