Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves lány vagyok, és félek...

14 éves lány vagyok, és félek nagyon a szextől! Normális ez?

Figyelt kérdés

Ez kicsit furcsán,fog hangzani, de félek a szextől!Szűz vagyok, és én undorítónak találom a férfi nemi szervet, a szőr miatt..de biztos, nagyon jó lehet szexelni..gondolom!

Mit tegyek?



#Félelem!
2013. ápr. 11. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, nem kell ezt túlaggódni. Még csak 14 vagy basszus!!!
2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A szőr miatt.. Ez vicc:D
2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én még most is undorodom picit, meg az egész aktustól. Valahogy olyan kettős érzés van bennem. Közben nagyon jó, de utána mégis ottvan bennem az, hogy ez bár természetes, számomra mégsem normális.

Fiatal vagy még, persze, hogy tartasz tőle. Bőven ráérsz még ezen gondolkodni. (Ennyi idősen engem is foglalkoztatott már ez a téma, de még javában barbiztam :D )

2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szia szerintem ebben a korban normális majd később szeretni fogod !
2013. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ilyen idösen ez normális. majd fog még változni a véleményed
2013. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szerintem még ráérsz ezen gondolkozni :)
2013. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ennyi idősen teljesen normális én is anno így gondoltam, de nem a szőr miatt tartottam undinak, most már nem undorító számomra:DDD

de azt hiszem, a szexel ráérsz! még túl fiatal vagy, természetes hogy ezt gondolod:)

2013. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kell szexelned. én anno nem is gondoltam ilyesmire -.- majd egy idő után kívánni fogod, nem félni tőle, na majd akkor kezdj el gondolkodni rajta.
2013. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen teljesen normális nem is kell még szexelni 3-4 évig legalább,ne aggódj ezen,14 éves gyerek vagy,majd ha elég érett leszel hozzá nem fogsz tőle félni,és nem találod undorítónak
2013. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A szex nagyon jó dolog, de megérni várni rá...

Ezt eddig nekem is mondtak es nem fogadtam meg, es igy utolag nezve nagyon rossz döntés volt. 16 éves lány vagyok és minden kedvem elment a szextől....

Ez a nem normális inkább...

Tudom, hogy nehéz de próbálj meg megfontoltan belemenni az ilyen dolgokba. És védekezz!!!!

2013. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!