Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elriaszt egy férfit a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriaszt egy férfit a kapcsolattól, szextől az ha lány elmúlt 20 de szűz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
lehetséges... mindenki mondja, hogy egy szűz csaj mennyire jó lehet, mert tapasztalatlan stb... de véleményem szerint zavaró lehet a férfinak, hogy ő veszi el neki... ha komolyan akrja a férfi a nőt, akkor viszont kifejezetten jó
2012. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki akkor nem. Sőt én még örülnék is neki, mert manapság olyat találni aki van 20 de még szűz nagyon ritka. Meg azért az ember rögtön másképp néz rá, tiszteli amiért képes volt idáig kibírni.


21/F

2012. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon remélem, hogy nem, bár én már nem vagyok szűz. Szerintem az az egészséges hozzáállás, ha ez nem számít, csakis kizárólag az, amit a két szerelmes fél egymás iránt érez. Az, hogy előtte kikkel volt/nem volt, szerintem sem előnyt, sem pedig hátrányt nem kellene, hogy jelentsen.
2012. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem. :)
2012. nov. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
ha tetszik és nem valami rejtett agybaj miatt szűz ennyi idősen,mert sok olyan van,akkor nem baj persze.
2012. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem. van egy haverom aki pont ilyenekre vadászik.
2012. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem, mint férfinak ez nem riasztó. Szvsz a kisfiúknak lehet az, hogy ők se tudják, a lány se tudja...
2012. nov. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen az! (Bár én alapvetően szűzzel soha nem kezdenék, kortól függetlenül!)
2012. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omba ***** válasza:
100%
Nem. Meg hogyan is? Nem azzal kezdődik egy kapcsolat, hogy megkérdezzük?: szűz vagy még? Amikorra kiderül... XD
2012. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!