Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan fiú aki még értékeli...

Van olyan fiú aki még értékeli ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
egyre több helyen látom/hallom hogy az nemjó, mert sok a baj vele, meg fáj neki, meg 'én betanítom és más fogja élvezni' meg hasonlókat. létezik még olyan fiú aki megbecsüli, ha egy lány annak akarja adni, akit szeret, és ez pont ő? kinek tetszik, és ki nemszereti?
2013. ápr. 12. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van,aki értékeli,de van aki meg nyűgnek tekinti.
2013. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem mind1 csak vágyjon rám meg a szexre

F19 szűz

2013. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én, én! :D

Olyan édesek a szűz csajok, amikor ott áll a farkam előtt és nem tudja mit, hogy kell, tök cukik. *-*

Jó tanítgatni őket meg szeretgetni. :D

2013. ápr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Balu86MH válasza:
úgy akartad esetleg feltenni a kérdésedet, hogy van e még olyan fiú, aki értéknek tekinti a szüzességet? mert akad még itt ott :)
2013. ápr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én nagyon értékelném, ha találnék egy ilyen lányt 19F
2013. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én soha nem értettem ezeket a dolgokat. miért lenne egy szűz lány bénább mint aki már 20x csinálta? a szex ösztönös dolog... nem? azt nem lehet tanítani. jó, nyilván lehet valamilyen szinten de szerintem meg nem ezen múlik a szexuális teljesítmény :D

és szerintem értékes dolog ha valaki szűz. én is az vagyok 17 évesen és nem zavar, sőt. ez csak bizonyíték hogy nem kaphat meg minden jött-ment. mármint szerintem a lányok számára fontos, hogy szerelmesek legyenek abba a fiúba akikkel először csinálják, és van aki 17-18-19 évesen még nem találkozott olyan szerelemmel. és akkor mi van? van aki előbb talál olyat, 15 évesen, elveszti, azzal nincs semmi baj.

de ez az én véleményem.

2013. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!