Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én szerelmes vagy bele, de ő...

Én szerelmes vagy bele, de ő belém nem? 15 éves vagyok és van egy lány aki nem abban a városban él ahol én, sőt nem is az én orszgomban, ő magyarországi én szerbiai (vajdaság).

Figyelt kérdés
Beszélgettünk mi már a szüzességről (de csak barátok vagyunk) és ő jár abba a városba ahol én lakok,mert vannak rokonai itten...Ő majd jön 2 hétre ide és csak addig szeretné h együtt lenyünk és h majd közösüjjünk ameddig ő itt van,de én ettől szeretnék többet is,mert csakis vele csinálnám először....Véleményetek micsoda,esetleg mondjátok meg h mit tegyek?
2013. jan. 14. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki.
2013. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ápold a kapcsolatot a csajjal, de nem tartom jó ötletnek, hogy csak rá várj. mi van akkor, ha nem jön össze a szex, akkor te hoppon maradsz és elpocsékoltál jó pár hónapot
2013. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez komoly?:DDD


aztán vágjad ám be rendesen annak a jánynak

2013. jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 válaszolo mondtam már neki de semmi értelems választ nemadott.

2. válaszolo.Hát szerintem összejön mert már régota beszélgetünk erről,és az sem baj ha nem jön össze,mert állok rosszul a lányokkal,sőt nagyon is jol :D

3.még van időm augusztusig megondolni az ügyet,de szerintem az lesz xD :D

2013. jan. 14. 23:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Elirtam magam...mert nem állok rosszul a lányokkal*

Jah és amugy szerintetek korán 15 évesen?

Nekem azt mondták az 1. alkalmat szerelemből,ésh hát ott tartok :D

2013. jan. 14. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg ahogy kell! De aztán jól f@szozd ám össze a száját!
2013. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 kerdezo köszi h eszembe juttattad...az baj lenne ha megkernem kicsi elojatekra?....termeszetesen viszonyoznam...baj lenne?
2013. jan. 14. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a csaj is szűz, akkor először hagyjátok még az orális szexet sztem... max. cseten kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá... szóval előtte dumálj vele erről, de ne ott és akkor hozakodj elő vele...

egyébként elég furcsa a kapcsolatotok, lehet, én vagyok lemaradva, és a mai fiatalság már másképp viszonyul a szexhez... de mi ez, hogy ismerkedsz egy lánnyal, csak cseten beszéltek, és azt mondja, hogy ha meglátogat, dugd meg? hol marad az ismerkedés, a szerelem, az érzések? mert ha azt tapasztalod, hogy te szereted őt, és komolyak a szándékaid, de ha ő ezt nem viszonozza, akkor hagyd őt a fenébe, hosszú távon ne gondolkozz vele...


de azért mindenféleképpen dugd meg, ha meglátogat :D

2013. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismerem őt már kb 5-6 éve...és volt is egyszer köztünk valami 2 évvel ezelőtt,de nem tartott sokáig és most ujbol felhoztuk a mesét és azt mondtuk megprobálnánk mgegyszer...aztán jött a szüzesség is,és mint kiderült ő nem szüz már...volt egy egy és fél éves kapcsolata ami ezelőtt kb 2 honappal fejeződött be miután lefeküdött a pasival és ő ott hagyta....és ezért nem vagyok nagyon biztos.
2013. jan. 15. 07:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor esélyes, hogy veled is csak elmegy egy körre és jónapot... Szóval döntsd el, hogy egy normális kapcsolatban akarod elveszteni a szüzességed (szerelem, járás stb), vagy egy ilyen kalandban. Igazából ezzel a kalanddal sincs semmi baj, legalább tapasztaltabb leszel :)

Ha ilyen a csaj, amilyennek leírtad, akkor nem is érdemes hosszú távon gondolkodni vele, hanem bocsi, de "csak arra jó"... hát akkor használd ki :)

2013. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!