Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menyi az eséje, hogy egy...

Menyi az eséje, hogy egy romantikus-szerelmes típusú srác beleszeret egy fizetős örömlányba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 22 évesen még nem volt barátnőm, hiába udvarolgattam nekik, küzdöttem értük, mind csak barátként tekintettek rám, még csak ágyba sem tudtam bújni velük.

Szal´ még szűz vagyok. Ugye arra vártam hogy majd találok egy aranyos kiscsajt, akit majd ˝kényeztethetek˝ és ő is engemet majd. De sajna nem volt ilyen kegyes a sors velem, meg elegem is lett ebből a várakozásból, szal´ arra gondoltam, hogy elmegyek egy prostihoz, és elvetetem vele a szüzességem, csak attól félek hogy hátha beleszeretnék.

22f


2013. ápr. 13. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

25 vagyok.


És sajnálattal tapasztalom, hogy a 20-25 közötti lányok is olyanok, mint a tizenéves tinik.

Csak ők már felnőttnek gondolják magukat...


A kivételek, mint már írtam, már mind elkeltek. Csak a selejtek maradtak, akikkel kívül vagy belül nem stimmel valami. És kinek van kedve kukázni?

2013. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!