Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy azzal a lánnyal akivel életem legjobb beszélgetéseit bonyolítottam le másfél éve, már alig tudunk 2 mondadtot váltani egymással? :S

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az spontán jött és a jelenben voltál. Nem gondolkodtál. Nem akartál vele egy lyukat betömni magadon.


Most meg azt várod, hogy visszaigazolja a beszélgetésedbe, hogy jófej vagy, érdeklődjön irántad és az ő visszaigazolásától függ a te jó kedves is. Benyomást akarsz kelteni azzal amit mondasz és érződik, hogy erőltetett.

2009. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak kifogytatok a témából.Minden lehetséges dolgot megbeszéltetek,amikről nektek kettőtöknek beszélgetni valótok lehet.Vagy már túl sokat vártok a beszélgetéstől,és a stressz miatt nem jut eszetekbe még az se,ami amúgy eszetekbe juthatna.
2009. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok jönnek, mennek, tudod az élet nem áll meg. 1,5év elég nagy idő eltávolodni egymástól, így valószínű már nem lesz újra barátság:/ Fogadd el. Különben a lányok szeretik, ha nem nekik kell egy pasi után járkálni, legyen az csak egy barát. Talán mindketten hibásak vagytok a kapcsolat elhanyagolásában.
2009. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen elkeseredésemben írtam ki a kérdést, ezért nem is lett túl pontos. Valószínűleg tényleg az lehet a dolog mögött amit az első válaszoló írt. De hogy tudják úgy gondolni rá mint korábban, mikor kb állandóan rá gondolok?
2009. nov. 6. 06:05
 5/7 A kérdező kommentje:
De a hasznos válaszokat természetesen köszönöm mindhármótoknak. :)
2009. nov. 6. 06:05
 6/7 anonim ***** válasza:
az emberek különböző ütemben és módon változnak. semmi nincs abban, ha hirtelen már nem tudsz beszélgetni vele. nekem is volt jópár nagyon jó barátom, akik elsodródtak mellőlem így vagy úgy.
2009. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen barátnőm, akikvel egyszerűen csak nagyon jóban voltuk, napi szinten mindent megbeszélhettem vele, aztán a dolgok változnak mindkettőnk élete máshogy alakult. Ma már ha beszélnénk egészen más embernek látnám, nagyon ritkán váltunk pár szót, de az már nem ugyanolyan. Nincs ebben semmi különös.
2009. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!