Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki a legjobb barátom már 4 éve mindent megbeszélünk egymással és most kezd kiderülni hogy az utóbbi időben mindketten többet érzünk egymás iránt.Mit csinálhatnék? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Én félek attól hogy ha esetleg nemműködne a dolog akkor a barátságunkra is hatással lesz és azt nemakarnám.De viszont szeretem nagyon és nemis tudok nagyon másra gondolni és ha rágondolok másé lesz :S:S áhh:(Segitsetek mittegyek.
2009. jan. 2. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ha Ő is ugyanígy érez, ahogy Te, akkor próbáljátok meg! Persze barátságból nagyon ritkán lesz tartós szerelem, és tönkre is teszi a arátságot ez tuti. De hát barátot nagyon sokat lehet szerezni:P szerelmet sokkal ritkábban. Kockáztatni meg mindig kell. :) Sok sikert!

2009. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha nem lépsz akkor valaki elhappolja előled. De legalább örökre barátok maradtok... Már ha a barátnője engedi. Barátként tehát szinte tuti, hogy elvesztetted, ez van. Szóval malmozz örökké ezzel a hülye dumával, hogy "jaj, de a barátságunk ne lássa kárát" és nem csak a barátságát bukod el, vagy legyél bátor és lehet, h megvan életed párja. Jaj, de nehéz választás...
2009. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is. És az utolsó félévben már közelebb kerültünk, mégis sokat gondolkodtam rajta hogy összejöjjünk e, majdnem túl sokat gondolkoztam és majdnem elveszítettem. De még időben beszéltünk és össze is jöttünk. Több mint fél éve vagyunk együtt, és tudom hogyha valamikor mégis szakítunk barátok maradunk. Most a ő a pasim is akit szeretek és a legjobb barátom is. Én belevágnék a helyedben mielőtt késő lenne, sztem megéri! Sok sikert!:)
2009. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp beszéljétek meg.. sose titkold el az érzéseidet .egyáltalán fennáll az jelenleg hogy másé lehet? ha igen akkor lépj azonnal mert elhappolják előled ez biztos ha nemáll ez fent akkor még van egy kis levegővételnyi időd de akkor is mihelyt lehet mondd el neki az semmivel se jobb ha magadba tartod!
2009. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rég kerültem én is ilyen szituációba. Egy hajszál választott el, hogy összejöjjünk...de nem beszéltük meg kellő képpen, és egy ideig a barátságunk sem volt a régi. Szerencsére most kezd minden visszaállni a helyére.

Mindenféleképpen BESZÉLD MEG vele, hogy mit érzel, és hogy ő mit érezd. Ha tényleg érzed azt a valamit(és már biztosan tudod, hogy azt szerelemnek hívják) ne hagyd hogy elmenjen!!!

2009. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is volt hasonló szitú. A sráccal nagyon-nagyon jóban voltunk, mondhatni a legjobb barátok, mindent megbeszéltünk, éjszakékat tudtunk átdumálni. Egyszercsak rájöttem, hogy ez több, mint barátság. Finomam a tudtára adtam. Ő is ugyanígy érzett. De akkor abba is maradt a téma. Elutaztam 1 hónapra, addig nem nagyon tudtunk bezsélni. Ez nyáriszünetben volt. Augusztus végén beszéltünk újra, de csak annyit kérdezett, hogy mikor lesz az évnyitó? és lelépett. Aztán elkezdtünk szépen lassa újra egyre többet beszélgetni. De még mindig nem ugyanolyan a kapcsolat, mint az elején. Nagyon sajnálom ezt. Úgy érzem, hiba volt elmondani. De aztán rájöttem, hogy mit éreztem iránta. Nem volt az szerelem, semmi hasonló. Egyszerűen egy lelkitársra találtam :) Ez töb mint barátság. Szerintem ha nagyon jó a kapcsolat köztetek, nem érdemes kockáztatni.

S.

2009. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!