Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érzek a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek a legjobb barátom felé (aki lány) mint egy barát felé. Elég régóta ismerjük egymást, nagyon jól kijövünk egymással, megértjük egymást, nem véletlenül kerültünk ilyen közel egymáshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én a kezdetektől vonzódtam hozzá valamilyen szinten, ezt ő is tudta, de ő csak mint barátot szeret engem. Teltek múltak az évek, barátok-barátnők jöttek mentek, de a barátságunk végig megmaradt. Az előző barátjával nem nagyon jött ki, már szakitottak, de valamiért úgy vettem észre hogy közeledne felém. Mintha mindig kerestük volna a pillanatot amikor lopva egymáshoz érhetünk. De egyik nap kijelentette hogy visszamegy a barátjához, amikor én kiborultam (épp egy spanglit pörgettünk, olyankor érzékenyebb vagyok az ilyen lelki témákra). Ő nem vette észre hogy másképp állnánk egymáshoz, továbbra is csak mint barátra tekintett. Igazság szerint ezt az egészet is olyan figyelmesen és kedvesen kezeli hogy az már túlzás, de velem mindig ilyen, mások felé nem.

Nem tudom hogy mit tegyek, mindketten nehéz időszakon megyünk át és szükségünk van egymásra. Szeretem, imádom, a legfontosabb ember eddigi életemben. De ezzel a helyzettel kell kezdeni valamit, miután ő is és én is szeretjük egymást, de ő nem vonzódik hozzám, semmiylen szinten ezek szerint. Én szeretnék ott lenni neki, szeretném hogyha ő ott lenne nekem most, amikor igazán szüksgünk van egymásra. De nem tudom mit érzek, eddig is bennem volt a vonzalom, de semmi olyan amit ne tudtam volna kezelni. De ez alatta a pár nap alatt amig azt hittem hogy lehet összejövünk nagyon beleéltem magam a helyzetbe és nagyon vágytam rá.

Erről szó sem lehet, ez tiszta sor. Legalábbis mostanában. Vagy ez csak olyan női szeszély és azt akarja hogy küzdjek érte? Amit nem merek megtenni mert a barátságunk menne rá ha mégsem. Arra van valamennyi esély, hogy egyszer elkezdjen felém érdeklődni? Mert én nem sokat látok ezek után.

De, mit tegyek most? Pár napig nem beszéltünk, de szenvedtünk mindketten mert hiányoztunk egymásnak.

Én szeretnék újra csak a barátja lenni, de nem tudom hogy ezen az egészen hogy kerekedek felül...


2010. jan. 5. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki sehol:S?
2010. jan. 5. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Csókold meg, hajts rá ezerrel, érezze hogy szerelmes vagy belé, feküdj le vele. Ha jól elvagytok ezek után is, akkor legyél határozott, mondd neki, hogy döntsön: Válasszon téged, vagy másokat, egyszerre a kettő nem megy.


Ha idáig nem jutsz el, akkor semmi értelme az egésznek.

Akkor legjobb ha elfelejted és keresel mást, mert amíg tartod vele a kapcsolatot, addig esélytelen, hogy találj valaki mást, akivel legalább ilyen jól érzed magad.

2010. jan. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt több pasival is eljátszottam,volt,hogy végül lefeküdtünk,volt,hogy nem -a vége mindkét esetben ugyanaz,hidd el:nem jött a szerelem. még akkor sem,ha kellemes volt a szex. akik mellett sokáig húztam barátként,ha tetszettek sem voltak megfelelőek párnak,hiába minden észérv és szimpátia. egyszerűen csak kellett egy állandó rajongó a sok lángoló,de rövid szerelem mellett,ma felnőttként így látom ezt.egyetlen módon bírhatod a lányt döntésre: ha összejössz valakivel,és elhiteted vele,hogy emiatt elveszíthet. talán féltékeny lesz,és észbe kap. amíg mindig elérhető vagy számára,nem fog változtatni ezen a kellemes helyzeten. sok sikert.
2010. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Hát nem tudom, mostanában elég furcsa kettőnk között minden, persze miért ne lenne ezek után...

Igazából nem tudom hogy mi tévő legyek. Egyrészről félek a barátságunk sose lesz olyan mint volt, másrészt úgy érzem nem kellek neki egyáltalán. Igyekeztem keresni a pillanatot, amikor esetleg léphetnék valamit, de nem volt, semmi vibrálás, pedig régen volt jópár, mostmeg mintha direkt ilyen rideg lenne velem. Persze megértem mert ezek szerint csak barátként akar, és nem akar engem kinozni. De ebbe meg nem tudok beletörődni. Mmint elöbb utóbb muszáj lesz, de amig nincs meg a pillanat, amikor léphetnék felé, addig nem tudom feladni. Mert mondhatja hogy csak barátként kezel, de én az idö alatt nem igy éreztem. És szerinte akkor se volt más velem... Persze az is lehet hogy csak fellángolás, egy kósza gondolat volt benne pár napig, de akkor is. Valamit lépnem kell, et már tudom, már csak a helyzetre várok.

Csak az a vicc az egészben hogy biztos vagyok benne hogy pofáraesés lesz a vége, mégis, amig csak egy apro pici kis esélyt látok, addig várok hogy léphessek

2010. jan. 13. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!