Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatalabb fiúk! Voltatok már...

Fiatalabb fiúk! Voltatok már örömlánynál? Milyen volt? Kedvesek? Vagy személytől függ?

Figyelt kérdés
Most akarok majd menni, és kellene pár vélemény. Akik azzal jönnének hogy ne menjek, hanem inkább csajozzak, azok ne is írjanak!! Köszönöm.

2013. ápr. 16. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Örömlánnyal még nem,de vidámlánnyal már igen.:D
2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hááát, úgy látom nekem kell felfedező utat tenni :)
2013. ápr. 16. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Inkább halok meg szüzen hogy egy prostival legyek.
2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*minthogy
2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
15%
Fiatalabb fiúk? 18 év alatt be sem engednek az ilyen "szórakozóhelyekre"... Nem igaz, hogy egyes embereknek ennyire fontos a szex, hogy ilyenbe is belemennének.. Tudod kik szoktak prostikhoz járni? Akiknek összeomlott a házasságuk, mert töketlenek voltak.. A társadalom söpredékei valók oda, de menjél csak, remélem egy HIV fertőzött bajusztól talpig szőrös 40 éves mamit fogsz ki. Sok szerencsét kívánok!
2013. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én örömlánnyal vesztettem el majdnem 22 évesen. Fiatal, állígtólag kezdő, de már tapasztalt csaj volt, egyetemista, velem kedves volt, pedig nem vagyok egy vonzó jelenség külsőre, bár ezért is kellett ilyen szolgáltatáshoz nyúlnom, mert a csajok csúnyának tartanak és folyton lekoptatnak. Nekem kellemes élmény volt, sajnos azóta sem voltam lánnyal, úgy látszik én már nem szépülök meg. :D
2013. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jók az ilyen lányok.De mindenféleképp lakásost keress és ne utcait.ÉN is igy vesztettem el 20 évesen.
2013. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolonak üzenem hogy még biztos nem látott élőben lakásos prostit.Jol ápoltak higénikusak stb.Jó lenne az aki nem tud semmit róluk azok nem járatnák le őket.
2013. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
javitás :*akik nem tudnak
2013. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Összességében elmondható, hogy a fiatalokhoz kedvesek, akár milyen korú a csaj/nő. A probléma mindig az idősebb férfiakkal van akik pl alkudoznak, olyat kérnek amit nem vállal stb. és ilyenekkel mosolyogva foglalkozni elég nehéz. Persze érdemes elolvasni a beszámolókat róluk, mert van persze itt is kivétel.


Discoban meg sokkal nagyobb eséllyel kapsz el betegséget mint lakásos prostitól. Nem baj ha valaki nem jártas a témában, de ha már ír valamit akkor azt tudja vagy járjon utánna.

2013. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!