Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek akkor ha akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha akkora csalódás ért, attól a személytől akit az igazinak tartottam, hogy legszívesebben megölném magamat?

Figyelt kérdés

volt barátném, akit mindnél jobban szeretem, nagyon csúnya dolgokat művelt velem.

11 hónaposak leszünk most 17 ikén , egyszerűen nem foglakozik velem, és a volt barátjával törődik, pedig boldogak voltunk, és nagyon nagyon szerettük egymást...

én öt mindennél jobban szeretem, ha kellet neki bármi én megtettem mindent első kérésre.

És ezt érdemeltem...

Kérek tanácsokat hogy mi tegyek annak érdekében, hogy ne csináljak magammal semmi rosszat, és hogy mimnél előbb eltudjam felejteni ezt az egészet.


2011. aug. 15. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban haver! Az ilyen dolgoktól lesz az ember erős, és megtanulja, hogy ne képzeljen bele egy kapcsolatba többet mint ami. Ha ártasz magadnak egy csaj miatt akivel még egy éve sem vagy együtt, akkor meg is érdemled. Viselkedj férfiként és ne hagyd, hogy egy egy csaj kicsináljon. Gondolom tizenakármennyi éves vagy, és kapod az első maflásokat az élettől. Hm. Jobban jársz ha emelt fővel viseled őket és okulsz belőlük.
2011. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 harcosangyal ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem éri meg eldobni az életed valaki miatt, aki átbaszott. Jól írta az előző, ebből tanulsz, ettől erősödsz. Kellenek pofonok az életben. Én is átestem valami hasonlón. Eleinte nem ettem, nem ittam... semmihez nem volt kedvem. Itthon dekkoltam, lefoglaltam magam tv nézéssel, gépezéssel. Nem volt erőm, kedvem kimozdulni. Aztán szép lassan kezdett múlni az érzés, el kezdtem talákozni a barátaimmal és egyre felszabadultabb lettem. Mostmár totál túl vagyok rajta. És felfogtam végre, amit mindig is mondtak nekem, én ennél jobbat érdemlek, ahogy nagy valószínűséggel Te is.
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu, fél év után kezdet el beszélgetni az exével. Hát én is gondoltam mindenre, de nem szabad megtenni!!! Én is szarul vagyok, egy hete történt, de nem kell vele foglalkozni, szerencsére nekem nem az első eset hanem a 3., és a 2. ugyanilyen szitum. Persze utána visszakönyörögte az összes magát, ő is visszafogja, biztos vagyok benne!
2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah azt nem mondtam, ha vissza is könyörgi magát, nagoyn sokat kellene bizonyítania, de lehet vissza se fogadnám. Nem tudom...
2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy 18 éves vagyok, és öt érzem az igazinak. Mindenél jobban szeretem.

Ha számolom ez az 5 ödik kapcsolatom.

De ez nagyon durván megfogott...:S

És télleg ugy érzem hogy ö az igazi

2011. aug. 15. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu, én 4 évig voltam együtt 1 csajjal, már 1 éve a menyasszonyom volt, és a születésnapomon kefélt félre, ráadásul mástól tudtam meg.. :D Mondanom sem kell, hogy kivágtam, mint macskát sz*rni.

De az élet megy tovább, egy darabig a padlón leszel, de majd szép lassan elmúlik, csak soha ne add fel.

2011. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az nagoyn kemény... na most ezzel a választol érzem még szerencsésnek magamat...

Az illetö akivel félre kurt, na én azt nem hagytam volna szaladni, adig ütötem volna amig mozog...

2011. aug. 16. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a hülyegyerek erről nem tehet, ez csakis az exem sara. Ettől függetlenül azért pofán rugdostam volna, ha találkozok vele :D
2011. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!