Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaptatok már olyan dolgokat mástól, vagy attól a személytől, akivel akkor jártatok, például megcsaltátok a párotokat, kihasználtátok, vagy mást használtatok ki. stb. ilyesmi dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csaltam meg soha senkit, de a 4 éves kapcsolatom után mindent visszaadott...(ő csalt meg engem) Én nem adtam vissza semmit, elégettem mindent XD
2009. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy értettem a kérdést,hogy pl megcsaltad a párod,és az élettől később visszakaptad ezt,hogy egy másik párod,vagy ugyanaz a párod megcsalt.DE ez csak példa.
2009. nov. 28. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Én voltam így, az egyik barátomat otthagytam egy másik fiúért 1 év után, mert nem bolt már jó vele, a következő barátom megcsalt egy 4 évvel fiatalabb lánnyal és emiatt szakítottunk, nagyon rossz volt és volt egy olyan érzésem, hogy ezt az élettől kaptam vissza. :S Ugyanígy vagyok azzal, ha vkivel csak szórakozok, randizgatunk...stb., de nem komoly részemről, később ezt is visszakapom vkitől, hogy nem vesz komolyan, pedig én szeretném. :S

18/L

2009. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megcsaltam a barátom, mióta kiderült csak kihasznál. de inkább engedem, csak hogy vele lehessek, mert egyszerűen nem tudom elengedni, annyira szeretem. csak remélem, hogy egyszer majd ez az időszak is eszébe jut, hogy akármit kért, megkapott.
2010. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek inkább fizetnek vissza egy sérelmet, mint egy szívességet, mert a hála teher, de a bosszúállás öröm.

Ez szerintem ide illik:D

2010. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A feleségem pár éve elhidegült egy kicsit tőlem, de aztán valahogy lerendezte magában a dolgot, és velem maradt. Most én hidegültem el tőle, és nem biztos, hogy le tudom rendezni magamban.
2010. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti jól írta,amúgy ez az élet nagy kiegyenlítődései....velem is előfordult,de valahogy még úgy érzem,hogy negatívban állok,szóval itt az ideje egy elsöprő szerelemnek.
2010. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!