Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez jó meglepi?...

Szerintetek ez jó meglepi? Fiúk örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék tovább haladni. Én szűz vagyok, ő nem. Filmet néznénk holnap, és arra gondoltam, ha nem is olyan igazi petting, meg szex lehetne valami. Ami kicsit közelebb visz ahhoz. :$

Arra gondoltam, hogy csókolóznánk, leveszem a pólóját, puszit adok, meg csókolgatom a hasát, simogatom, nyakcsók. Ez nem nagyon kevés? Csak mert én még nem állok készen másra. Hogyan adjam a tudomására, hogy ennyi, idáig állok készen. Nem régóta járunk.

Rossz meglepi?

Nem vagyok ribancos?

16,5/L


2010. aug. 26. 17:28
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*Hogyan adjam a tudomására: tudja, hogy kicsit félénk vagyok benne, csak ha mondjuk belejönnénk, egyszerűen hogyan állítsam le?
2010. aug. 26. 17:29
 2/26 Barney Stinson ;) válasza:
62%
Szerintem ne, mert ettől beindul és ő viszont azt fogja hinni, hogy most szabad az út. Csak szólok, hogy ő nagy eséllyel mézesmadzag huzogatásnak fogja tartani.
2010. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
hát őőő, a mozdulatokat én nem tervezném meg előre :D én örülnék neki, de előtte főzhetnél is mondjuk nekem:D
2010. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne b-szd már át szegény fejét ilyenekkel...
2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

:D

csak azért, mert szeretnék egy kis örömöt okozni neki, másfelől viszont további dolgokra nem állok készen :(

2010. aug. 26. 17:31
 6/26 A kérdező kommentje:
de most ő ezek után azt gondolja h minimum le akarom szop*ni, vagy azt, hogy ő ki*nyaljon engem? meg ilyenek?
2010. aug. 26. 17:32
 7/26 poetic ***** válasza:
Te szeretnéd, ha a kedvenc italod szagoltatnák veled, utána meg a másik mindet meginná?:)
2010. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
:S akkor rossz meglepi, akkor vár
2010. aug. 26. 17:37
 9/26 anonim ***** válasza:
figyi, azt írod h szeretnél tovább haladni.. gondolom nem a szájra puszitól a nyelvesig gondolod.. szal azon már túl vagytok akkor ha készen álsz rá jöhet a petting amibe meg nem csak a hasra puszi tartozik...de ha még nem akarod a szádbaa venni akk a kezedet is használhatod
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
hát akkor legalább már orálozz vele, amíg elnem élvez, mert iszonyú úgy maradni :S lánynak is, fiúnak is. :S
2010. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!