Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem élveztem el? Min...

Miért nem élveztem el? Min változtassak?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt,mindketten 17 évesek vagyunk.5-ször megujjazott már,de egyszer sem sikerült elmennem.A közeljövőben tervezünk lefeküdni egymással.Szerintetek az első alkalomnál el élvezhetek? Miért nem sikerült ujjazástól elmennem?Valami jó tanács? köszönöm a válaszokat.:)

2013. ápr. 19. 19:47
 1/3 anonim válasza:
Hát a lányok nagyrésze nem képes hüvelyi orgazmusra, próbálja az ujjaival a csiklódat masszirozni. Talán az jobb lesz :)
2013. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is igy voltam vele.. és jó párszor megkellett történnie mire ő rájött h akkor most nekem mi is lenne jobb.. és ha odafigyel rád meg a mozdulataidra hiddel rájön.. mindenki más ebben a témában nem lehet mindenkinek ugyanugy jo.. mindenki másra vágyik.. ha rájön h mi a jo neked akkor ezzel is élvezheted..
2013. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clodett válasza:

az első kommentelőnek igaza van: csak nagyon kevesek tudják átélni a hüvelyi orgazmust. ha viszont te már próbáltad, és sikerült, akkor tanítgasd. mint külsőleg, mint hüvelyileg. a lényeg, hogy jó legyen. egyébként szerintem ne tervezzétek az első együttlétet, majd jön, ha jön. viszont ha még szűz vagy... szinte lehetetlen hogy elsőre elmenj, ha nem... hát akkor sem látok rá sok esélyt. sokat kell azt még gyakorolni. jó tanács? soksok előjáték:P

jó szórakozást...

2013. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!