Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése utáni...

Szüzesség elvesztése utáni hamarabb megjövő menzesz? Normális vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Péntek éjjel vesztettem el a szüzességem. Védekeztünk gumival, sőt aamikor csináltuk el se ment, csak utána kézimunkával. utána véreztem kicsit az éjszaka folyamán, meh másnap de.voszont ma reggel megjött, majdnem 2 héttel korábban mint kéne. ez mit jelent? valaki hasonló tapasztalatokkal? SOS

16/l



#szüzesség #korábbi menzesz
2013. ápr. 23. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lelkileg megrázott a dolog.Még nem voltál érett rá lelki szinten. Azért történt ez.
2013. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor terhes biztos nem lehetek ugye??!?!?
2013. ápr. 23. 07:27
 3/5 anonim válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes. Amúgy előfordul ez szüzesség elvesztése után, bár leggyakrabban csak néhány csepp vér jön a szűzhártya felszakadása miatt. Ne aggódj nincs semmi baj.
2013. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mint később észrevettem, nem is jött meg rendesen, csak azóta az este óta minden reggel vérzek kicsit :S meddig tart ez?!:/
2013. ápr. 23. 19:10
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy hétig tartott vagy tovább, először nem véreztem csak másnap reggel, azután meg egy hétig, így pár csepp...de ez ember függő velem durva volt,felsértett.Lehet téged is egy picit.De terhes tuti nem vagy!
2013. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!