Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megtegyem? 15L

Chipchipchibo kérdése:

Szerintetek megtegyem? 15L

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a sztori hogy megismertem egy 18 éves srácot.

Ő szegedi én pedig pesti. Minden héten sajnos csak egyszer találkozunk de akkor remekül megvagyunk.Feljön Pestre. Anyáék is nagyon szeretik..és az ő szülei is engem.Nagyon szeretnék már többet tőle és ő is tőlem.Eddig nem erőltettük a témát, de most valahogy nagyon nehezen bírjuk ki a hetet, hogy lássuk egymást..és amikor együtt vagyunk, mindig jobban hogy is mondjam..felfedezzük egymást..Szóba jött már a szeretkezés is,és én nagyon szeretném, mert elképesztően szeretem és ő is engem, és nagyon kívánom.az egyetlen DE az a korom..15 éves vagyok..2 hónap múlva 16..szerintetek mit tegyek? megtegyem vagy ne? mert szeretném..de attól tartok hogy lotyónak titulálnak majd..



2013. máj. 15. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

A mai világban a 16,már nem vészes egyáltalán.

Amúgy,ahogy érzed.

2013. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy így leírtad, szerintem semmi probléma! Én például egyáltalán nem gondolnám, hogy lotyó vagy, hiszen nem rögtön gondoltál a szexre! Ha szerinted el jött az ideje, akkor tedd meg! De ahogy az első is mondta, ahogy érzed, ezt te tudod a legjobban!
2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.igen én is így gondolom..nem tartom magam erkölcstelennek, és lehet hogy egyesek majd lotyóznak de végül is..ha nem mondom el senkinek..akkor nm is fog kiderülni :D
2013. máj. 15. 23:44
 4/20 anonim ***** válasza:

Szervusz! Figyelmedbe ajánlok egy remek kérdést. Nézd át ezt is és a többi válaszoló is. Sok jót találsz benne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

kedves 00.02-es.

megpróbáltam végig olvasni az összes kommentet,de rájöttem hogy az ember aki azt a kérdést feltette és én,teljesen más világban élünk."14-15 évesen tanulni kell nem pasizni"..nos a kettő mióta zárja ki egymást?4,3-as átlagom van és középfokú angol nyelvvizsgám..függetlenül attól hogy van barátom, vagy sem..én tanulok..sőt amikor tele van a hócipőm a sulivan..a barátom biztat,hogy:cica nem olyan vészes ez..simám megcsinálod..A másik,nekem a szüleim természetesen beleszólnak az életembe, de ésszel és mértékkel.Ha megtiltanák azt hogy együtt legyek a barátommal.."még azért is" alapon működnék..ezzel nem csak a kamaszok vannak így.3. napirendi pontunk..a korkülönbség.. vegyük úgy hogy 16 vagyok(az a két hónap,nem oszt nem szoroz) ő meg 18. Két év különbség,ideális. Az osztálytársaimmal, a fiúkkal csak haverkodni tudok..mert egyszerűen agyilag nem vagyunk egy szinten..Nem tudnék egy normális kapcsolatot ápolni egy olyan korombeli fiúval aki még agyilag ott tart,hogy nem lehet vele normálisan beszélni. Semmilyen komolyabb témáról.A barátommal nyíltan megbeszélem a gondjaimat,nem számít hogy a matek példát nem értem,vagy más jellegű gondom van,meghallgat és tanácsot ad. Erre egy 16 éves kamasz fiú NEM képes. A többi válaszba nem mennék bele :)

2013. máj. 16. 00:26
 6/20 anonim ***** válasza:
Életedben először lennél fiúval?
2013. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen :)
2013. máj. 16. 00:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha meg teszed sem leszel lotyó egyáltalán. Mai világba már van aki 14 évesen terhes,nem hogy még szűz. De szerintem várj még vele egy kicsit. Van egy lány barátom 15 évesen el vesztette egy 19 éves fiúval,szerette a srácot és elvégre a srác is őt, de valamiért nagyon kibukott miatta lelkileg és nem mondta el hogy miért, lehet a srác volt egy f*sz vele. Nem azt mondom hogy te is így járnál,félre ne érts légyszíves, de szerintem várj még vele egy kicsit, ha szeret a srác tiszteletben tartja amit szeretnél. Bár a te életed, én ezt csak javaslom :) Remélem segítettem :) 17F
2013. máj. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
foley fejezd már be ezt a "mai világban" szöveget, mivel teljesen téves, ugyanis az ember erkölcsimércéjét ideális esetben nem a társadalom állítja be.
2013. máj. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Én vagyok, aki belinkelte neked azt a kérdést. Ahogy üzenetedben láttam te is piszkosul el vagy szállva magadtól. De remélem, ha teherbe esel akkor ugyanekkora szájjal leszel majd. Utána ne ide járj panaszkodni, hogy jaj “lehetek-e terhes“ címszóval. Tudod az az ember, aki feltette azt a kérdést, nem mondott hülyeségeket. És látom a kommenteket se nézted át normálisan. Láttad, hogy hány van a kérdés feltevője ellen. Aki feltette azt a kérdést rávilágított arra, hogy te sem vagy különb. Igaz, hogy nem huszon év feletti a barátod, de felelősség tudatod nincs. Ess nyugodtan teherbe! De utána vállald is a felelősséget és neveld fel a gyermeket. Addig nem kellene lefeküdni, amíg nincs hozzá megfelelő háttered. És le lehet pontozni akinek nem tetszik.
2013. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!