Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megtegyem? 15L

Chipchipchibo kérdése:

Szerintetek megtegyem? 15L

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a sztori hogy megismertem egy 18 éves srácot.

Ő szegedi én pedig pesti. Minden héten sajnos csak egyszer találkozunk de akkor remekül megvagyunk.Feljön Pestre. Anyáék is nagyon szeretik..és az ő szülei is engem.Nagyon szeretnék már többet tőle és ő is tőlem.Eddig nem erőltettük a témát, de most valahogy nagyon nehezen bírjuk ki a hetet, hogy lássuk egymást..és amikor együtt vagyunk, mindig jobban hogy is mondjam..felfedezzük egymást..Szóba jött már a szeretkezés is,és én nagyon szeretném, mert elképesztően szeretem és ő is engem, és nagyon kívánom.az egyetlen DE az a korom..15 éves vagyok..2 hónap múlva 16..szerintetek mit tegyek? megtegyem vagy ne? mert szeretném..de attól tartok hogy lotyónak titulálnak majd..



2013. máj. 15. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!


Én nem úgy olvasom ki a kérdező írásából, hogy éretlen lenne. Szerintem te irigykedsz vagy féltékeny vagy. Nem tudod elfogadni, hogy vannak még normális tini lányok.

2013. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Féltékenységre és irigységre semmi okom nincs. Ha te ezt olvastad ki belőle, akkor nagyon sajnállak. Szóval te, kedves előttem szóló azt mondod, hogy d*gjanak, mint a nyulak, legyen gyerekük. Te akkor ilyen szülő lennél, hogy hagynád, hogy a gyereked lefeküdjön, és, ha teherbe esne, akkor még fel is nevelnéd a gyerekét. Egyáltalán nem irigylem a kérdezőt, sőt normálisnak sem tartom azt, hogy egy 14, vagy 15 évesnek, minden áron le kelljen feküdnie. Ha letett már valamit az asztalra, és meg tud állni a saját lábán, akkor tegye nyugodtan. De amíg semmije sincs, szerintem még ilyenben ne is gondolkodjon. Majd fut a segélyért, én meg az adómból egy ilyen felelőtlen, semmilyen fiatalt tartsak el. Nahát szép a mai világ. De az általam belinkelt kérdésben leírtam azt is, hogy még ezeket a lányokat még biztatják is, hogy tegye. És kedves kérdező, elárulod, hogy hol akarsz lefeküdni azzal a sráccal? Talán otthon ezt engedik a szülők? Már ne haragudj, de ebbe a szüleidnek igenis nagy beleszólása van, és őket szerintem egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy neked ez nem tetszik. 8 általánoson kívül semmid nincs. Ha meg eltitkolod a szüleid elől, hogy lefekszel a sráccal "semmi közöd" alapon, akkor megtapsolhatod magadat, hogy szégyent hoztál a szüleidre. Mert gondolom ők nem így neveltek téged, hogy neked le kelljen feküdnöd 15 évesen. De, ha terhes leszel, ide ne gyere siránkozni, hanem neveld fel magad a gyereket, ahogy tudod. Remélem hallottál már arról, hogy 100%-os védekezés nincs.

És hiába 4,3 az átlagod, egyáltalán nem vagy okos. Jegyezd meg, hogy a jegyek, nem azt mutatják meg, hogy mennyire vagy okos, hanem azt, hogy hogy végzed a kötelességed! Okos majd akkor leszel, ha felnősz, és megállsz a saját lábadon. Továbbra is mondom, akinek nem tetszik az pontozhat lefelé.

2013. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Várj még érettebb leszel, de te dolgod.
2013. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
mennyi ideje jártok??
2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

18-19 (vagy több) évesen már nincs jelentősége, hogy mióta jártok, 15-16 évesen van, de nem is azon van a hangsúly.

Kérdező, ha már feltetted a kérdést, akkor bizonytalan vagy, mástól várod a megoldást.

16 éves vagyok (nem 2 hónap múlva leszek annyi, lassan már a 17 felé hajlok), majdnem másfél éve van barátom, és nem feküdtem még le vele, mert nem akarok olyan sorsra jutni, mint a mai hadd ne minősítsem milyen lányok.

Ha NEM ÉRZED 100%-osan biztosan, hogy márpedig te már elég érett vagy, és igenis szeretnéd és vállalod az esetleges következményeket és meglesz a kellő biztonság, akkor NE TEDD! Akinek még GYK-n kell megkérdeznie, hogy megtegye vagy ne, az inkább ne. Értem én, hogy hú de nagy a szerelem meg minden, de egy 3 évvel idősebb fiúnak már más igényei vannak, mint egy 15 évesnek.

Hurrogj le, hogy ilyet mondok, de beszélj erről anyukáddal. Az ő véleménye biztos jobban érdekel, mint a miénk és csak megfogadod... Nem hiszem, hogy olyan nagyon támogatná ilyen korban az ötletedet. Ha a barátod nem a szexre hajt (kiderült a leírásodból, hogy nem), akkor vár még rád. 16. év végén, 17. elején már annyira csak érett leszel, hogy rájöjj mit is akarsz.

Amúgy én is lotyónak titulálom azt, aki 15 évesen össze-vissza fetreng.

2013. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen még ne gondolkozz ezen,mert fiatal vagy,ismerkedjetek még nem árt.
2013. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15. vagyok.

Még jobb ötlet: Írd ki a facebookra, hogy "Lájk ha megtegyem, komment, ha ne!" Amelyikből több érkezik, arra hallgass! Aki belinkelte a kérdést, teljesen igaza van, ha annyi eszed van, hogy vele harciaskodsz, akkor ezen a szinten vagy.

2013. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Addig kell várni amíg nem teszel föl ilyen kérdéseket mert ezt bánni fogod.
2013. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kedvenc Hozzászólóm! :)


"Szóval te, kedves előttem szóló azt mondod, hogy d*gjanak, mint a nyulak, legyen gyerekük." --> Igen, valószínűleg 100% hogy nem fognak védekezni és 100000 %, hogy teherbe esik.


"Ha meg eltitkolod a szüleid elől, hogy lefekszel a sráccal "semmi közöd" alapon, akkor megtapsolhatod magadat, hogy szégyent hoztál a szüleidre." --> A szülők is látják, ha valóban szeretik egymást. Tudod, hány olyan párt ismerek, akik ilyesmi korban jöttek össze és még mindig együtt vannak? (20-22 évesek). És ha nem azzal marad együtt élete végéig, akivel életében először lefeküdt, akkor mi van? Amíg nem hetente váltogatja a partnereit, senkinek nincs joga leribancozni, például. Ja, és tudod, mikorra tud egy mai fiatal bármit is letenni az asztalra? 25 évese talán! Ha elvégzi az egyetemet, addig ugye semmit nem tett le. Kezdjen el dolgozni! Igen? Hol is? Talán pár éven belül talál munkát és pályakezdőként mennyi is a fizetése? És ki veszi fel? Mindenkinek csak olyan munkaerő kell, aki már dolgozott pár évet. Ennyit arról, hogy tegyen le valamit az asztalra. Nyilván fel kell világosítani a pozitív és negatív oldaláról is a dolognak, de ha te olyan szülő lennél / vagy, aki képes lenne megvonni a gyermekétől azt, ami / aki boldoggá teheti, akkor csak "gratulálni" tudok.

2013. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a pozitív és negatív válaszokat is.

Megbeszéltük a dolgokat és mondta,hogy addig várunk amíg biztos vagyok benne hogy akarom,nehogy egy rossz döntés kihasson az egész életemre.Amúgy csak zárójelben a kedves kommentelőnek,hogy tisztában vagyok azzal hogy nincs 100%-os védekezés,viszont ennek ellenére nem fogok várni az elsővel addig amíg biztos anyagi hátterem nem lesz.:)

2013. máj. 20. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!