Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan ember aki 26...

Van itt olyan ember aki 26 éves koráig sem vesztette el a szüzességét, és mik azok az okok amiért nem jött össze neki ezidáig?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Jelen! :) Azért mert ronda vagyok, alacsony és dagadt, és még egy randim sem volt még soha.
2013. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok (és hímnemű, mielőtt még bárki is bombázni kezdene privikkel, bár így meg azért fogok oltogatást kapni, mert a férfinépnek talán még inkább illik tapasztalattal rendelkeznie, de mindegy). Gyerekkorom óta volt depresszióm, csak soha senki nem vette észre, illetve pár éve derült ki. Végtelenül rondának éreztem magam, lúzernak, akire úgyse lenne szüksége senkinek, nem mertem próbálkozni, amikor meg később próbálkoztam, mindig csak kudarcot vallottam. Nagyon szégyelltem magam azért, aki/ami vagyok, és féltem is közel engedni magamhoz másokat, nehogy megismerjék a múltamat. Ja és persze külsőleg se vagyok nagy szám, egyéjszakás kalandba pedig nem szívesen mentem volna bele, igaz, nem is lett volna erre lehetőségem.
2013. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Bár azóta már volt egy "kapcsolatom", de én 28 éves koromig voltam az!

Itt a "rövid" történetem, egy régebbi levelemből idézek, csak hogy ne keljen újra leírni az egészet:


" Igazából nem is tudom hol kezdjem. Talán a legelején...? De csak nagy vonalakban:

kb. 11-12 éves koromban kezdtek el igazán érdekelni a lányok. De mivel amúgy is egy kissé félénk, magamnak való fiú voltam, meg sokszor, sokfelé el-el kalandozott a fantáziám, hol ez, hol az, meg az, meg amaz...stb. is érdekelt, ezen irányú vágyam idővel kissé lankadni kezdett, majd miután bekerültem egy olyan középsuliba, ahol a szakmai irányultságból kifolyólag szinte csak fiúk tanulnak, így még jobban eltávolodtam a női nemtől. Pechemre.

Persze most gondolom jönne a kérdés, miért nem kerestem máshol (szórakozóhelyek, rendezvények stb)?!

De sajnos nemvolt olyan a "baráti" kör, hogy ezt lehetővé tette volna. Sokat (túlontúl is) lógtunk a suli számtech termében, ökörködtünk, olyan helyekre rendezvényekre jártunk, amik hangosságuk és méretük miatt egyáltalán nem alkalmasak ismerkedésre, na és persze nem is azért mentünk, hanem csak pusztán a buli kedvéért...

Végül 8 év (érettségi+3 szakma megszerzése) után kikerültünk az ÉLETbe. A régi "barátságok" 1-2 év alatt elhalványultak, és végül nem maradt más, csak a családom, és néhány ismerős munkatárs, akikkel meg már nem igazán megyünk semerre. Ismerkedős helyekre meg pláne nem!

Így nem maradt nagyon más számomra, csak a netes társkeresés, amiről eleinte én kis naiv, azt hittem, hogy majd 1-2 hónap, és találok valakit, de valahogy nem így történt...

Majdnem 9 hónap telt el, mire végül 2-3 (valószínűleg tapasztalatlanságom miatt) sikertelen randi után rám írt egy 20 éves esztergomi lány (akkor még nem tudtam, hogy még 4 évvel fiatalabb). Én am. pesti vok.

Viszonylag hamar, kb 1.5 hét után találkoztunk is, de csak futólag (1 órát kb), mert átutazóban volt, hogy meglátogassa a nagymamáját Debrecenben. Megkapta a virágot, leültünk, elbeszélgettünk kicsit, majd ment tovább. De már akkor láttam, hogy ez most kicsit más, sokkal jobban érdeklődik irántam, mint az előző lányok. Később beszélgettünk, elég sokat itt neten, majd a következő találkozó végén mikor a búcsúra került a sor (ugye én, illedelmes úriember módjára csak puszit akartam adni), teljesen váratlanul szákon csókolt.

Eléggé zavarba jöttem, és rövid úton elbúcsúztam tőle. Később neten mondta is, h látta rajtam, h nagyon meglepett az a kis ártatlan csók, és h ne aggódjak, nincs semmi baj... Egy kicsit meg is nyugodtam. Illetve adott némi önbizalmat is, h ilyen nyíltan elmondott mindent.

Aztán találkoztunk még 1-2 alkalommal, és egész jól összemelegedtünk! :) Majd egy soron következőn alkalommal elhívtam magamhoz. Gondolom nyilvánvaló miért :)

Egy kis (néha nevetgélésbe torkolló) kölcsönös bugyiban/gatyában turkálás, előjáték után, elérkeztünk a témához is.

De sajnos (mint az várható is volt, mert első is, meg amúgy is nagyon izgulós vagyok) nem úgy alakult minden ahogy legalábbis kellet volna... Elég gyorsan végem lett (talán 1.5-2 perc), amire még gondolom az is rásegített, hogy ő volt felül.

Bár rögtön nem mondta, de ez után valami nagyon megromlott köztünk. Még találkoztunk pár alkalommal, a szilvesztert is együtt töltöttük, még kisit össze is bújtunk, de elég hamar elintézett egy kis "cumival". És nem engedte egyáltalán, hogy én is örömet szerezzek így neki.

Próbáltam vele beszélni a témáról, h mi a baj, de folyton kitért a válaszok elöl. Próbáltam a kedvében járni mindennel, de sajnos nem jártam sikerrel egyszer sem. Majd kicsit több mint 1 hónap eltelte után telefonon szakított velem (amit már éreztem, h meg fog tenni). De ezt olyan alpári és érzéketlen módon tette, felhozva az együttléteket is (kb. valahogy így: Te egy szerencsétlen lúzer vagy, aki még baszni sem tud!), hogy komolyan (szégyen v nem) elsírtam magam!

Mindez idén február elején történt...

Azóta olyan mértékű ürességet, értéktelenséget érzek legbelül, h azt komolyan el sem tudom pontosan magyarázni.

Önbizalom (előtte sem volt sok) = 0

Már nem merek, nem látom értelmét sem élőben, sem neten a pár keresésnek, mert félek, h végül ugyanez fog történni újra!

Annyira rossz ez így! Mert közben tudom, hogy ha akadna valaki, akivel kölcsönösen megértjük, megbecsüljük egymást, akkor illene rám a "tenyerén hordozza" kifejezés!

Hát nagyjából itt tartok most... "


29 F

2013. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves 3. hozzászóló!

Sajnálom, hogy ilyen lánnyal kerültél össze.

Gondolom nem vigasztal, ha azt írom, hogy nem szabad feladni!

Ha valaki rosszat tesz valakivel azt visszakapja az élettől.

Ez, hogy így alakult a kapcsolat ugyanúgy a másik fél is felelős volt.

Látom te próbáltál megoldást találni, de sajnos a túl nagy elvárások csapdájába estél.

Biztos neki is voltak hibái és erre gondolj, hogy nem te voltál a hibás, hanem ő nem értékelt téged igazán.

Na de, hogy a kérdésre válaszoljak.

Én 25 éves vagyok és még szűz.

Az ok talán a túlontúl nagy elvárások a nőktől.

Valahogy a férfiakkal eldumálok akármiről és lányokkal is, de ha már ismerkedés céljából kell beszélgetni kicsit leblokkolok.

Voltak lehetőségek, hogy megtörténjen a dolog, de azokat a nőket nem tartottam érdemesnek a dologra.

Most biztos jönnek majd a szövegek, hogy miért válogatok, de ez nem érdekel.

Ha odaadok magamból valamit akár testileg vagy lelkileg azt a másik fél érdemelje ki és tudja értékelni, na persze ez fordítva is így van.

2013. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
ronda,dagadt,dadogós,mindenki undorodik tőlem. csak 22 vagyok
2013. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen vesztettem el. Az ok pedig az, hogy mindig is egy teljesen torz kép volt a fejemben magamról és a helyemről a világban. Valami elmebetegség lehet, én erre gyanakszom: [link]

De nem vizsgáltattam még ki, szóval nem biztos.

2013. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sertés ***** válasza:
51%
Van egy ismerősöm, aki 36 évesen is az. Az ok: gépfüggő...
2013. máj. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én az leszek, ok: puhapénisz viselkedés
2013. máj. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Én 25 vagyok, de nem voltam még nővel. Valószínűleg azért, mert a nők 99%-a a kigyúrt vadbarmokra bukik.
2013. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
43F vagyok egy csókot sem kaptam még nőtől, nagy elvárásaim voltak a semmire, ilyen vágyakkal születtem, nem akartam magamra erőltetni olyan kapcsolatot ahol a hölgy külsőre, belsőre nem felelt volna meg mert fizikailag sem lettem volna rá képes, segélyes, közmunkás vagyok és hát alacsony meg nagyon gyenge izomtalan talán ezek az okok nem tudom, de már beletörődtem öreg vagyok már amúgy srácok ahogy közeledtek 50hez egyre kevésbé fáj már
2014. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!