Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 évesen van értelme komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen van értelme komoly kapcsolatot kezdenem egy 33 éves nővel?

Figyelt kérdés
Jól néz ki és szeretem is, csak azt mondják hogy a nők hamarabb öregednek stb., félek hogy később már nem működne a dolog. Van akinél hosszútávon is működik a kapcsolat, annak ellenére hogy a nő az idősebb?
2010. dec. 29. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, csak ugyanazt kell akarjátok.

Ha szereted, nehogy már amiatt aggódj, hogy mindjárt megöregszik...

2010. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

igen van olyan hogy ez hosszutavon mukodik .

pl: szuleim 5 ev van koztuk es mar nagyon regota jol megvannak.Tobb mint 20 eve.

Ne felj mert jo kapcsolat lesz a tied is.

2010. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"a nők hamarabb öregednek"


Remélem, hamar rájön a barátnőd, hogy kivel is van együtt. :D

2010. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerős házaspárnál a nő idősebb 8 évvel és még mindig együtt vannak. A legnagyobb gyerekük már diplomás. A kérdésedre visszatérve, szerintem neked nem kellene kezdened ezzel a hölggyel, ugyanis nagyon gyerekes a felfogásod, ha a külső változás miatt aggódsz. Egy hosszú távú, jól működő kapcsolatot nem a külsőnek kell meghatároznia sokkal fontosabbak a belső tulajdonságok. Egy érzéketlen, üres fejű, lelketlen csinibabával vagy egy meleg szívű, figyelmes, gondoskodó, de már nem annyira feszes nővel élnél inkább együtt? Egyébként meg a saját korosztályodban is vannak olyan hölgyek, akik az idő múlásával elhanyagolják magukat, pl. elhíznak, és vannak idősebb nők, akik ápoltak, tornáznak és kenterbe vernek sok náluk 10-15 évvel fiatalabb nőt.
2010. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

16:03

Ezt nem én találtam ki, biológiailag így van.

2010. dec. 29. 16:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele. Legfeljebb, úgy öt év múlva, lecserél téged egy húsz évesre.



31/N

2010. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16:09. :-)
2010. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

16:03

Ezt nem én találtam ki, biológiailag így van."


Mi van így biológiailag??? Ezt fejtsd már ki, kérlek. Mit jelent számodra a hamarabb való öregedés?

2010. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van értelme, hogyha tényleg szereted. De rizikós. Én is úgy álltam hozzá egy nőhöz, aki 9 évvel idősebb tőlem, hogy most akkor ő az egyetlen, és vele akarok maradni. Aztán megtettem mindent érte, és mégsem akar velem lenni. Szóval ez az egész nem függ a kortól, ugyanúgy lehet egy szar kapcsolatod egy korban hozzád illő lánnyal, és lehet egy nagyon jó kapcsolatod egy idősebb nővel.
2010. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A hamarabb való öregedés azt jelenti, hogy általában max. 40-42 éves korig képesek gyereket a világra hozni és aztán jön a változókor. Ezzel szemben a férfiak 60-70 évesen is képesek gyereket nemzeni.
2010. dec. 29. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!