Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá a pasimat a...

Hogyan vegyem rá a pasimat a szexre?

Figyelt kérdés
A pasim és én is 17 évesek vagyunk. Több mint fél éve együtt vagyunk és úgy érzem, hogy készen állunk a szexre. A gond az hogy nagyon félt ezért nem mer próbálkozni. Mit csináljak hogy ne utasítson vissza? Hogyan csábíthatnám el?

2013. máj. 22. 15:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Kezdjétek először pettinggel, nem kell rögtön a közepébe vágni!
2013. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

egy kis pia mindenen segít :D

ne nem okádásig kell inni, utána meg tovább ahogy sokan csinálják, hanem pl vesztek 2 sommersbyt betoljátok, és máris oldottabb a hangulat :D

ne kocsmázni menjetek, ink otthon igyatok valamit, de ne is a "faterféle 70 fokos háziból" kortyoljatok.


valami kis laza pia, nyugi, egy jó film (pl cska szexre kellesz :D) és előbb utóbb csak elkezd "rosz" helyekre tévedni a keze.


ha meg nem, akkor rajtad a sor. de ez csak a legvégső esetben, ha tényleg nem mászik rád. ő a férfi neki kellene kezdeményezni a dolgot.

szóval csak simogaton pl arcát, esetleg rámászol mmegcsókolod, vagy kiskifli-nagykifliben ah vagytok elkezded dörgölni, riszálni neki a s*gged :D

én attól mindig beindulok :P


sok sikert :P


22/F

2013. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)) :P
2013. máj. 22. 15:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A seggriszálás tényleg nem rossz ötlet, de az alkohol igen.


Szerintem ha együtt alszotok, meztelenül menj az ágyba és szólj ki a paplan alól, hogy tőle is ezt várod, vagy csak szimplán vakard le a gatyáját! Ha meztelenül átölelitek egymást, kizárt, hogy még mindig problémáitok lennének

2013. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha várni akar, az lehet a szeretet és a tisztelet jele is. Ne siettesd, mert ez később visszaüthet.
2013. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én leszögeztem hogy csak meztelenül lehet befeküdni az ágyamba. Persze ez már a szex után volt :) Kezd el csókolgatni a nyakát, finoman harapdáld, simogasd a combját, ha még itt is fosos vedd le a felsőd, tuti beindul, vetkőztesd le, mostmár nincs menekvés :p majd írj mi lett
2013. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

ma 8:01

"most már nicns menekvés" XDDDD

ezen besírtam :DDD

de amugy jó ötletek tényleg! :D bár nemtom én mennyirre tolerálnám ha valaki vetkőztetne...azt én szoktam csinálni a csajoknak. :D

2013. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Ülj meztelenűl az ölébe!
2013. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1.-nek igaza van. Fokozatosan.

Az oldja a gátlásait is.

Eddig mi volt már?

Csók, simogatás, voltatok már meztelenek egymás előtt?

Fogtad már meg a farkát?

2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
CSók simogatás ujjazás, de még nem fogtam.
2013. jún. 2. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!