Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok, két éve...

14 éves vagyok, két éve masztizok. Baj ha hamar elmegyek csiklóból. Lehet hüvelyi orgazmusom úgy h szuz maradjak? (csak ujjat hasznélok)

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szűz maradsz egészen addig, amíg egy férfi beléd nem hatol. Attól hogy ujjazástól esetleg átszakad a szűzhártyád, attól még szűz maradsz!

16/F

2009. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
vajon az első válaszoló mire válaszolt?:D mert nem erre a kérdésre... hüvelyi orgazmusa nagyon kevés nőnek van, 14 évesen ne is reménykedj benne, ehhez normális szexuális élet, kiegyensúlyozott kapcsolat szükséges egy másik emberrel. az hogy hamar elmész miért lenne probléma?
2009. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mivel lány vagy,ez inkább előny,mint hátrány,a fiúknál fordítva van.
2009. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha elszakad a szűzhártya, akkor már nem vagy szűz, akar te veszed el magadnak akar mas. Hogy lehet valaki szűz ha nincs meg a szűzhártyája?
2009. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!