Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha ennyi időt elpazaroltam az...

Ha ennyi időt elpazaroltam az életemből, jóvá tehetem egyáltalán?

Figyelt kérdés

A nőkkel a kapcsolatom az kb. a 0-n stagnált egész életemben. Tehát most sincs egyetlen csaj se, akit felhívhatnék csak úgy, egyetlen lány se, akivel ha szembetalálkozok valahol köszönnék neki szívesen, beszélgetnék vele. Tudom, hogy ez gáz, meg hogy szar lehet nekem, ne próbáljatok sajnálni mert úgyse megyek vele semmire. Változtatni szeretnék, de eléggé levagyok így maradva a korosztályomhoz képest. Mondjuk már smároltam életemben több csajjal is, egyikbe bele is szerettem, persze dobott.Ennyit tudok felmutatni.Ja persze szűz vagyok, de önmagában nem ez aggaszt, hanem a jelenlegi kilátásaim a nőkkel kapcsolatban.

18/f


2013. máj. 23. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt a ``sok`` időt látom nem tanulásra fordítottad....
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én 26 éves vagyok, és még egy csók sem jött össze. Látod, nálam sokkal jobban állsz.
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Azt a ``sok`` időt látom nem tanulásra fordítottad...."

talán pont hogy erre meg másra és nem a nőkra...

2013. máj. 23. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:

18 vagy, még ne keresedj el ez semmi.. Bőven ráérsz még, csak keress 1 lányt, ne azon aggódj hogy nem ismersz egyet sem... Ha mást nem használd az internetet,chat vagy vmi, hátha találsz egy normális csajt, akit az fog legkevésbé érdekelni h szűz vagy, ne ezen kattogj..! Inkább próbáld a személyiségeddel, viselkedéseddel meghódítani a lányt. De azért ne legyél túl lágy mindig, mert akkor nem fognak rád férfiként tekinteni! Nyújts nekik biztonságérzetet, legyél magabiztos, mond ki a véleményed, irányíts!

A baj ott kezdődik, hogy semmi önbizalmad nincs odamenni 1 lányhoz akár 1 buliba, de nem mennek el veled szobára h nem te vagy a leg "helyesebb" pávább a helyen :D

A lényeg hogyha van 1 lány akivel ismerkedsz, keresd,érdeklődj felőle ezáltal jelezve neki a szimpátiád. A többi már csak a csajon múlik, hogy engedi-e magát meghódítani.

Sok sikert!

22F

2013. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

a kérdésre a válasz igen.

itt egy potencionális megoldás:

amennyiben visszahúzódó vagy produkálj egy kis változást és oldódj fel valamennyire. a környezetedben lévő lányokról érdeklődj spontán. ezt úgy értem, hogy ne tervezgess hogy 'most odamegyek- nem most nem majd máskor' hanem tudod hogy xy röpizik vagy táncol és megkérdezed hogy na hogy megy a tánc? egy baromi felületes kérdés de a lányok szeretik ha törődnek velük és válaszolnak. így alakul ki (ha nem is holnapra) egy beszélgetés. amikor már sok lánnyal tudsz kommunikálni egy idő után elkezdheted számolgatni az esélyeidet, de ami nagyon fontos hogy tényleg érdeklődj és ne csak azért kérdezd hogy 'jóarc' legyél a szemükben mert azt nagyon hamar kiszúrják, hanem érdeklődj!

sok sikert :)

2013. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jóváteheted, mert még itt áll előtted az egész élet. Ráadásul 18 éves vagy, fiatal. Ha a gimis lányokkal nem jött össze, ne aggódj, a lányokon, akik dobtak, ne bánkódj. Nem érnek meg ennyit. Mivel 18 éves vagy, biztosan közeleg a fősuli vagy az egyetem, ott sokkal normálisabban és érettebbek a lányok, így könnyebben fogsz találni. Nem késtél le semmiről, nyugodj meg. :)
2013. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyik lehetöséget eddig kihagytad, az már soha nem fog visszajönni.
2013. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de persze amit a felettem lévő írt az nem igaz. nem jön vissza feltétlenül, de van rá esély hogy visszajön pláne ha megteremted.
2013. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 évesen még van időd elkezdeni élni, de szerintem kezdd ma, mert 20 fölött sokkal rosszabb lesz.
2013. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!