Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon korán jöttem össze a párommal, most viszont úgy érzem sok minden kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz a dolog, nagyon őrlődöm. 22 éves lány vagyok, 17 éves korom óta a párommal vagyok. Ő volt számomra az első féri majdnem minden értelemben. Szeretem őt nagyon és bár voltak gondjaink az életben, egyszer szét is mentünk de több hónap kihagyással újra egymásra találtunk, mégis néha úgy érzem sok minden kimaradt az életemből. Fiatal vagyok még, nem szeretnék házasságot, gyereket a következő 5-6-7-8 évben, dolgozni szeretnék, kalandozni, utazni, tanulni. Mostanában egyre több pasi csapja a szelet komoly szándékkal is és bevallom nagyon imponálnak is ezek a dolgok. Felébredt bennem valami. Flörtölni szeretnék, mást kipróbálni, mással, máshogyan. Megtenni olyan dolgokat amit igy nem tudok és igy nem is szeretnék. Sosem csalnám meg őt. Ne itéljetek el, épp elég rossz ez igy, hiszen szeretem őt de mivel régóta együtt vagyunk nincs már az a pezsgés stb mint régen. Nekem meg ezek nagyon hiányoznak. Nem tudom mit kéne tennem.
2013. febr. 24. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg a párodnak a kérdést.
2013. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj,inkább most,mint házasság után,hisz nem szerelemből vagy vele, hanem megszokásból, kényelemből.
2013. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én 15 voltam, mikor összejöttem Vele, most múltam 40.

Soha eszembe nem jutott, hogy más pasas kellene, vagy, hogy lemaradtam valamiről.

Te nem szereted igazán a párod, menj, és szórakozz.

2013. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de igen, szeretem őt. tudom hogy nehezen hihető. mindig várom a közös szabadnapot, az együtt töltött napokat, de ha nem vagyok épp vele szomorú vagyok és lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy mégis mi lesz a jövőben. szeretnék vele maradni és abnormálisnak érzem ezeket az érzéseket, de ennek ellenére most ilyeneket érzek


tudtam hogy lesz bőven olyan válasz hogy de én ilyen és ilyen idősen jöttem össze és rendületlenül szeretem őt 20-30-40 éve, de lássuk be, a többségnél ez nem jön be. sajnos

2013. febr. 24. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Unalmas a kapcsolatod. Valószínűleg téged soha nem hódítottak meg, csak úgy összejöttél az ipséddel és kész.
2013. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul az intimitás is kiveszett a kapcsolatodból. Nincsenek hódítások, semmi. Elvagytok, mint a testvérek.
2013. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hagyd el, majd max később visszatérsz hozzá 10 év múlva, mert ez így elég ratyi lesz
2013. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lépj. Ha tényleg ő életed szerelme, akkor rá fogtok jönni, és 5-6-7-8 év múlva már úgyis újra együtt lesztek.

Ha meg nem ő az, akkor erre fogsz rájönni, és így esélyed van megtalálni azt, aki valóban az.

2013. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a parod logikusan vegiggondolta valaha is a kapcsolatotokat, akkor rajott, hogy nem vele fogod leelni az eleted, hiszen nem vagy eleg erett egy ilyen elkotelezodeshez.

Te naprol napra jobban vagysz az uj dolgokra, lehet, hogy o is igy van vele. Ha kb hasonlo koru mint te vagy, akkor neki is ilyenek jarnak a fejeben, neki is 5 ev volt az ot ev.

Ne csald meg, ne legyel ribanc, beszeld meg vele, amiket erzel, kerdezd meg o mit erez, es probaljatok ugy tovabb lepni, hogy minel kevesebb sebet okozzatok a masiknak.

2013. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
neki előttem volt 6 éve kiélni magát kb. 27 éves amúgy, volt egy csomó barátnője és totálisan el akarja már kötelezni magát
2013. febr. 24. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!