Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz lenne? (kérdésed túl...

Gáz lenne? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de már többször (két fiúnál)előfordult, hogy egy buliban kavartam egy sráccal és simán szobára mentem volna vele, csak az tartott vissza, hogy éppen megvolt. Mindkét srácot már nagyon régóta több éve ismerem. Az elsővel együtt is voltam nyáron, de utána szakítottunk, mert nagyon messze lakunk egymástól. A másik srác pedig régen osztálytársam volt, és elment de ő is nagyon messze lakik.


Tudom, hogy az első fontos, és állítólag kihat a többire. De nem egyszer fordult már elő, hogy ha éppen nem lett volna meg, vagy lett volna üres szoba, akkor simán lefeküdtem volna vele, nem voltam részeg egyszer sem. Ettől ribanc vagyok/lennék?

17/L



2013. máj. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
ahogyan érzed
2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
első szex egy buliban? azt hiszed, élveznéd?
2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég kretén felfogásod van kérdező. Igen, ez gáz. Az életben nem kellenél nekem utána.
2013. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy, de ha így állsz hozzá, hamar az leszel.
2013. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
nem lennél ribanc, de biztos hogy buliban akartad volna az elsőt???:S
2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném buliban az elsőt, és nyilván nem olyannal, akit éppen akkor ismertem meg. Olyannal, akivel már együtt voltam, többször kavartunk már. Csak előfordult már/előfordulhat, hogy annyira kívánom az adott személyt, hogy lehet megtörténne a dolog... Félek ettől, bár remélem nem így lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 26. 21:35
 7/12 anonim válasza:
100%
vigyázz arra hogy utána nehogy ne kelljél...
2013. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ribis! Vágytok egymásra, akkor miért ne?

Mondjuk én is azt mondom, hogy inkább szerelemmel történjen, de ha így jön ki... :/

Nem gáz! :)

2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az első sráccal szerelemből lett volna, sőt még most is odavagyok érte, pedig már rég nem is beszéltünk, és barátnője is van, de mindegy. A volt osztálytársammal pedig mindig is volt valami bizsergés/szikra köztünk mindkét fél részéről. Bennük 100 %-ban megbízok. Tehát tényleg nem olyannal történt volna, akit épp akkor ismertem meg.
2013. máj. 26. 22:07
 10/12 mmano88 ***** válasza:
100%
És az első után milyen érzés lenne azt érezni, hogy csak kihasználtak és csak egy dugásra kellettél?
2013. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!