Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, mit tegyek?! (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, 1 hónapig csak beszélgettünk, majd lefeküdtem vele. (neki adtam a szüzességem) Aztán elmondtam, hogy többet érzek iránta, de ő nem akart kapcsolatot, így én megszakítottam vele a szexkapcsolatot.De ezek után is mindig keresett, és érdeklődött utánam. 2 hete újra együtt voltunk, Ő azt mondta, nem volt senkivel, mióta velem volt. Most meg facebookra(...) full szerelmes posztokat rak ki, holott rá ez nem jellemző egyáltalán, az érzéseiről sem beszél soha. Én úgy érzem ezek nekem szólnak :/

Ráírtam, hogy mi a baj stb. De lerázott azzal, hogy hosszú, meg így online nem tudja megfogalmazni rendesen, ne haragudjak. Én még úgy érzem szeretem.:/ és most olyan semmilyen kedvem lett, elszomorít, vagy nem is tudom :S

Nektek mi a véleményetek erről?

17/L a fiú 19.


2013. máj. 12. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Hülye vagy!
2013. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ne bamm, így dobáld a szüzességedet 17 évesen.


Keress hozzád hasonlókat és beszéljétek meg, hogy mekkora disznók a férfiak...

2013. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg személyesen.
2013. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!