Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok. kb 2 hete neten megismertem egy srácot, és amíg össze volt veszve a csajával folyton rám írt, beszéltünk egy csomót, meg volt hogy találkozunk és most hogy kibékültek rám sem ír.. pedig úgy volt h elvileg "barátok vagyunk".. próbáltam nem többnek tekinteni pont ezért de kicsit kihasználva érzem magam


17l ő is annyi mint én


2013. máj. 9. 06:50
 1/2 A kérdező kommentje:
pont azért mert az összes gondját elmondta és mindig ott voltam hogy tanácsokkal lássam el, de úgy tűnt hogy az én dolgaim őt annyira nem is érdeklik.. olyan hülyén érzem magam.. szerintetek ha nem ír rám jó darabig azért ezt megmondjam?
2013. máj. 9. 06:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Érzelmi szemetes lettél. Van ilyen... Felejtsd el az egészet...
2013. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!