Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láthatom még? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatom még? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Múltkor amikor jöttee haza a suliból láttam egy nagyon szép lányt é a barátnőjét(jöttek velem szembe) megfordultam de láttam, méár mennek be egy házba, ma megint láttam az egyik lányt egy busszal jöttünk de nem mentem oda hozzá, ne kérdezzétek miért én sem tudom, aztán visszamentem és megnéztem a csengőt és rákerestem a facebookon ( a nyakában lógott egy nyaklánc amin ott volt a neve ) a lány ugyanabba a házba ment be ahova múltkor is viszont szerintem észrevette a lány hogy figyeltem, meg kicsit nem tudtam hogy mit csináljak mert elkezdett zenét hallgatni amikor leszállt a buszról
2013. ápr. 30. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit töketlen vagy, nem gondolod?:D


22L

2013. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már én is bánom, de ma tesim is volt és coopert futottunk és megizzadtam... befújtam magam de az azért nem olyan..
2013. ápr. 30. 16:17
 3/3 A kérdező kommentje:

amúgy másfél évvel idősebb nálam

16F

2013. máj. 1. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!