Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűz lány vagyok,...

25 éves szűz lány vagyok, szerintetek hogyan fogadná ezt a tényt egy nálam 3 évvel fiatalabb srác akivel kezdünk összemelegedni? Lent.

Figyelt kérdés
Sosem volt még kapcsolatom, neki viszont már több barátnője volt. Most úgy néz ki, hogy alakulgat valami közöttünk, de én nagyon nehezen oldódok fel és félek, hogy lebőgök előtte majd. A fiúk úgy általában hogyan fogadják a tapasztalatlan lányokat?
2013. máj. 30. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy tök jó dolog ha tudom tanítani..:)
2013. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak én találnek 3 evvel idősebb csajt aki ráadásul meg szűz is!!!

Mákos az a csávó nagyon...

2013. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem egy gyökér és csak szexre hajt akkor nem fogja zavarni, sőt türelmes és megértő lesz. Tanítgat majd és bevezet minden jóba :)


Kicsit OFF kérdező... Én szintén 25 éves lánnyal ismerkednék, de csak 20 vagyok. Neked gond volna?

2013. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy paraszt, akkor jól fogja fogadni. Vagy kifejezetten örülni fog neki, mert ha tegyük fel nem olyan profi, akkor neked ez úgy sem fog feltűnni, meg egy kis egonövelésnek sem rossz, hogy ő lesz a "tanítód", vagy csak szimplán semleges lesz a reakciója. Esetleg kicsit meglepődik a hír hallatán, de nem lesz ebből gond.
2013. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jólesnek ezek a válaszok! Megnyugtattatok tényleg! De írhattok még nyugodtan! :)
2013. máj. 30. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, és nem csak dugni kellesz neki, akkor értékelni fogja, és figyelni fog rád. Ha ő vezethet be minden jóba, és türelmes típus, akkor örülni fog. :)
2013. máj. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, szóval én még ürülnék is, hogy együtt bénázunk :P. Ha tapasztalt lennék, akkor sem akadnék ki rajta. Ha rendes a srác szerintem nem lesz gondod. 20/F
2013. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon irigylem a barátodat. Ekkora mázlistát!
2013. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
27/F. Nem köszi. Nem akarok egy mozdulatlan remegő faléccel szexelni.
2016. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy ilyen lánnyal együtt lenni, inkább felemelő, mint terhes! De azért ha érzékeny teremtés vagy, inkább puhatold ki előre a dolgokat, hátha csak csak egy numerakirály! Van olyan srác bőven aki imádja ha ő lehet az első!
2016. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!