Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 12éves vagyok. És a fiúm azt...

12éves vagyok. És a fiúm azt kérte (17éves) hogy feküdjek le vele. Azt mondtam holnap megteszem. Anyám nem engedi. De nemértem miért. Szerintetek normális hogy el akarom veszteni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ha anyád megtudja,akkor elviszik a barátod a dutyiba.milyen származású vagy?
2013. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
tuti cigó...
2013. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 kigyúrt kopár gádzsó válasza:
nem tűnik kamu kérdésnek mert én is ismertem egy ennyi idős ilyen lányt.. de azért durva mi megy a mai világban. hát kis csaj szerintem halasztd a dolgot későbbre
2013. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy csak viccelsz! Ha ez komoly, akkor inkább le sem írom a véleményem!
2013. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu,akkor szánalom,mi a francért akarnak manapság 12-15 éves gyerekek már kefélnek,mi van a szüleikkel nevelni nem képesek és hagyják,hogy nézzék az idióta műsorokat,hogy butuljanak,beszélgetni velük az luxus.Mi a francért van barátod? Pláne 17 éves.Ha tényleg ilyen a tinik többsége mint akik ide írogatnak akkor szégyen a tinitársadalom,no meg a szüleik is,12-15 évesek szexelnek,megjegyzem 16 évesen is korai,aztán jönnek a szülők kérdései akik nem tudnak nevelni,vajon miért lett ribi a lányomból csak minden héten engedem inni,meg bulizni 14 évesen,hogy kiélje magát.Szánalom,és szomorú,tisztelet a kevés kivétel tininek,és szülőnek akik még tudják mi a normális értékrend,és az értékek az önbecsülés,és nem tvt bámuló,facebookfüggő birkák társaságát bővítik.
2013. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Anyád helyebe még meg is pofoztalak volna!!! Mind két oldalról hogy szimmetrikus legyél nem szégyenled magad húzás vissza tanulni és meg se forduljon a fejedbe még egyszer!!!!Az a másik kis takony is elszégyellheti magát!!!!!
2013. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na? Megvoltál már?
2013. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az? XD
2013. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!