Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudok tenni az ellen hogy...

Mit tudok tenni az ellen hogy felsüljek az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Most leszek tizenhat és volt mar nem is egy barátnőm, de csókolózáson s egy kis tapin kívűl nem jutottunk tovább. Ha magamnak csinálom tíz tizenöt percig kibírom, de nagyon jól tudom hogy ez élesben lecsökken pár percre( legalábbis elsőre), viszont nem akarok leégni. Mit tudok ez ellen tenni, mert ez egy nagy félelmem?

2013. jún. 4. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kösd el a tövit spárgával.:) Nekem bevált.:)
2013. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"de nagyon jól tudom hogy ez élesben lecsökken pár percre" szóval nagyon jól tudod, de még egyszer sem csináltad, értem már, na és ahhoz mit szólsz, hogy nekem az első menet több mint 40 percen át tartott, annyira izgultam, feszült voltam, és nem tudtam elmenni?
2013. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez is lehet, nem tudom. A haverom mesélte.
2013. jún. 4. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire rágörcsölni az elsőre. Lesz amilyen lesz, majd belejöttök. Még nevetni is szabad, nem ciki. 16 éves leszel, a barátnőid normál esetben még szűzek, vagy ha nem, hát ne mondd, hogy égő lenne nekik, ha korán elmennél... Először is: nem görcsölsz, mert ebben nincs semmi ciki. Kettő, ha mégis korán elmennél, vártok, amíg újra felizgulsz, és mehet a menet. Ebben nincs semmi extra.

És bocsi, a tudálékoskodásért, de védekezzetek! Van aki óvszerben tovább bírja, mint anélkül.

2013. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.
2013. jún. 4. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki, anyád süteményébe, majd majszold el jó krémesen.
2013. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MrHard ***** válasza:
szólja haverodnak, hogy előtte verje ki neked! Ő már úgyis tapasztalt, hátha közben még tanácsot is tud adni :D
2013. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Simán be fogsz égni.
2013. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!