Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? :S Mitől lehet?...

Mi a bajom? :S Mitől lehet? Lehet hülyén hangzik de már hetek óta zsibog, zsibbadni szokott a fejem. Nagyon furcsa érzés. A Elég stresszes vagyok. Sok pánikszerű rohamom volt régen de elmúltak.

Figyelt kérdés
miután felkelek rá egy fél órára kezdem érezni. sokhelyen. zsibog, zsibbad majd elmúlik ésvisszajön. Nagyon zavaró és már félek hogy lehet e valami bajom :S Írjatok kérlek hogy mi lehet ez :S
2011. febr. 16. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Új fajta, korábban nem tapasztalt fejfájással orvoshoz kell menni, ez alapszabály. Az orvos majd eldönti, milyen vizsgálatokra küld tovább. Mielőtt orvoshoz mész, célszerű feljegyezni, hogy milyen időpontokban, mennyi ideig, milyen jellegű fájdalmakat tapasztalsz, függ-e testhelyzettől, tevékenységtől stb. Azt is gondold végig, hogy nem koffeinfüggőségről van-e szó.


Van vagy százféle fejfájás, az okok banálistól a súlyosig terjednek. Ki kell vizsgáltatni a kérdést a nyugalom érdekében.

2011. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyan ilyen tüneteim vannak(voltak).Pár hónapja kezdődött,akkoriban volt egy mütétem,és utána elég szorongásos lettem.Ettől van ez az érzés,néha olyan mintha áramütés szerü lenne,egy pillanatra,majd zsiborog.

Frontint irt fel az orvos,mióta szedem,egyre kevesebbszer fordul elő.

Szerintem a stressz miatt van Nálad is.Érdemes egy laborra ,vizsgálatra elmenni,de valószinü ez az oka.

2011. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!