Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik a nagyobb erkölcstelens...

Melyik a nagyobb erkölcstelenség? Prostizás, vagy részeg csajok meghódítása a diszkóban?

Figyelt kérdés

Egyik közül választanom kéne, úgy hallottam a diszkókirálynak jobb a visszhangja, mint annak aki fizet a szexért. Persze egyiket sem becsülik, de mégis melyik elfogadható, ha egy nő számára kiderül, hogy a pasi múltjában volt ilyen?


Szűz vagyok, nincs értelme tovább élnem, ha ma se kapok puncit.Így megyek, veszek egy zacskó gumit, belevágok az éjszakába. De nem tudom, melyik úton fogjak hozzá. 22f


2013. jún. 13. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha ronda vagy qrvázz.


Ha meg "rajmenő" akkor irány a diszkó!


Többet úgyse lehet elvárni az élettől.

2013. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha akkora csajozós lennél akkor már nem lennél szűr mert évekkel ezelőtt is fel tudtál volna szedni egy csajt a discoban.
2013. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem jártam diszkóba b+!
2013. jún. 13. 14:00
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a k u rvázásnak egyetlen lány sem örülne ha később kiderülne, míg a "részeg csajok meghódítása a diszkóban" ha nem is menő de még elmegy... Viszont a legjobban azt tennéd ha kicsapnád aztán keresel egy életképesebb c) verziót. Persze nyilván nem tudom átérezni a helyzetet, de eközül a kettő közül semelyik nem tűnik túl csábító opciónak.
2013. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Az életképesebb C verzióhoz viszot nagyon nagy higgadtság, profi kifejezőképesség és fél év kell mire beléd szeret egy csaj. És neked még 80% hogy nem is fog bejönni külsőre, csak hát nála van reális esélyed.
2013. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Társadalmilag elfogadottabb diszkókban szerezni egy-egy éjszakára valami csajszit, de szerintem kihasználni, hogy ittak, és sok mindenre kaphatóak, az gázabb, mint elmenni egy prostihoz, aki legalább ebből él.


Amúgy meg ha nincs értelme az élned, mert szűz vagy, akkor nagyon el kéne gondolkoznod a céljaidon, értékrendeden, meg úgy általában az életeden. Nem az a te legnagyobb bajod, hogy még nem járt a macid a málnásban...

2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hanem, hogy csóró vagy és nincsenek céljaid. Amit amúgy megértek ebben a világban - pláne ebben az országban - még álmodni sem egyszerű, mert azt is megadóztatják lassacskán.


Havi 60-ért gürcölgetni meg nem lehet valami kiemelkedő érzés naná, hogy akar egy kis élvezetet ha már aldni nem nagyon tud, jó kajákra meg nincs pénz.

2013. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyik se erkölcstelen. Mindkettő normális dolog.
2013. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részeg csajjal csinálni jogi kategória: védekezésre képtelen állapot kihasználása = nemi erőszak. Vigyázz, meghurcolhatnak érte!
2013. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg már tényleg jobb az altatópisztollyal elkábítani őket megoldás, mert akkor legalább szóraozhatsz is, nincs elvárás, nincs köelező teljesítménybeugró, hanem csak élvezed az egészet aztán csóka.
2013. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!