Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első nagyobb szexuális...

Az első nagyobb szexuális élményeden egyből szexeléssel élveztél? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval némi előjátékkal mindjárt neki álltatok szexelni vagy

"fokozatosan" haladtatok ? (pl.:kézzel elégítettétek ki egymást egy darabig majd oral...vagy első alkalommal ["rendes"] szex lett belőle)

remélem érthető voltam:D



2013. ápr. 27. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát,nem emlékszem mindenre szerintem,de amire emlékszem,és nemileg érett koromból való,az hogy egy nálam 4 évvel idősebb csaj(14-18) egy ismerős,aki köztudottan ribanc,engedte,hogy megfogdossam a melleit,és simogassam a testét.

Lehet "ciki" de én ennyitől el is élveztem a gatyámba,bár ezt nem mutattam,és észre se vette.

aztán el kísért valahova,ahol azt akarta,dugjam meg.Csak hogy már akkor is volt annyi eszem,hogy gumi nélkül nem...

Érdekes különben,világ életemben ribancok foglalkoztak csak velem...

2013. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte ruhán keresztül simogattuk egymást. Aztán el is mentünk ruhában, egymáson fekve. Majd derékig vetkőztünk, tovább nem. Végül meztelenek lettünk, de nem tette be, csak elmentünk úgy is. És csak ezek után szeretkeztünk. Az első alkalommal elmentem, ami nem annyira általános, de addigra már annyira bíztam benne, és annyira el tudtam lazulni, hogy nem volt gond vele. 17 voltam. 1 év után feküdtünk le ténylegesen.
2013. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elosszor majdnem fel evig pettingeltunk csak. es meg azt is csak 4 honap jaras utan.
2013. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöször csak csók volt, Késöbb jött a kézzel izgatás, majd ezek után az orál és csak ez után volt szex. Én elsőek el se mentem.
2013. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!