Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan és hol szerezhetnék...

Hogyan és hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Én egy 35 éves férfi vagyok, sajnos mostanság senki sincs akivel kikapcsolódhatnék, el mennék ide-oda. Ihaz kicsit magamnak való vagyok. Ismerőseim nem válaszolnak a leveleimre, ha hívom őket telefonon nem érnek rá stb. Sanos nekem mindig nehezen ment az ismerkedés és akárhányszor nagy nehezen találtam magamnak való társaságot akkor azok rövid időn belül "elmentek mellettem". Barátnőjük lett, megházasodtak stb, utánna rám már nem maradt idejük vagy nem tudom.

2013. jún. 15. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Én tudom, hogy nem vagy már fiatal, de pár éve jártam salsa oktatásra és ott elég sok 30+ os volt, szóval szerintem ilyesmibe is gondolkozhatsz.
2013. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pityupocse ***** válasza:

Egy 35 éves férfi, még sokkal közelebb van a fiatal félőrültekhez, mint a lemondó aggastyánokhoz, azért túldramatizálni nem kell.


Amúgy konkrét tippem nincs, azért 1 valakit csak kell találj akivel eljársz ide oda (bármi sport) s közbe ismerkedhetsz

2013. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy nincs akivel eljárjak, akik lennének nem hívnak ill. tesznek rám.
2013. jún. 16. 15:28
 4/10 Pityupocse ***** válasza:
Azért nem hívnak, mert már megszokták, hogy te otthon ülős vagy, és nem szeretsz vagy nem szoktál velük menni. Hívj meg pár embert magadhoz, sörözni, vagy ha nem magadhoz, hívd ki őket, hogy dumáljatok, ha régebben jóban voltatok biztos elmennek, és onnan el lehet kezdeni visszaépíteni, a kapcsolatokat. Esetleg egy-egy komolyabb focimeccs vagy f1 futamra gyűljetek össze nálad, az remek alkalom a
2013. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg így van, de én próbálom hívogatni őket ide-oda de vagy nem érnek rá, vagy más programuk van, ahova nem hívnak el engem, ill- ami a legrosszabb-, van aki nem is válaszol a levelemre.
2013. jún. 16. 18:02
 6/10 Pityupocse ***** válasza:
Ez igen kellemetlen helyzet, ha a munkahelyi kollégákkal sem jutsz előbbre, akkor esetleg valami rokon aki veled egy idős, lehet a megoldás, talán az ő baráti köre megbízhatóbb.
2013. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rokon? kizárva, ők se hívnak. :-(
2013. jún. 17. 17:48
 8/10 anonim válasza:
én is így vagyok vele csak én 19 éves vagyok :(
2013. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szódavíz, már bocs, de egy 35 éves az még simán fiatal.

kérdező: iratkozz be valami tanfolyamra, vagy ilyesmi. akár több tanfolyamra is. mikor vége az órának, javasold, hogy menjetek egyet sörözni.

2013. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos ha ismerkedni akarok nőkkel, akkor azok öregnek gondolnak, néha-néha beülünk 2-3-an sörözni, de ennél több kéne nekem.
2013. jún. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!