Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet barátkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátkozni? Hogyan szerezhetnék barátokat? Olvastam egy blogbejegyzést ami rám is igaz.

Figyelt kérdés

"Miért van erre szükségem? Azt vettem észre, hogy nagyon hiányoznak a barátok nekem, pedig vannak sokan, akik barátságosan állnak hozzám, de én nem teszem bele azt az energiát a kapcsolatokba, amit megérdemelnének. Ez szerintem a “hiányos” neveltetésem eredménye, ahogy nem tanultam meg a barátkozás menetét. És mivel nem tudom, sokszor csak állok, mint egy faék, hogy mit is kéne tennem. Így kipróbálom, hogy milyen eredményre vezet, ha így mesterségesen megpróbálom magamat megtanítani barátkozni. (Persze így a kapcsolatok szinte maguktól fognak tartósabbá válni, mert minél több energiát teszek bele, annál többet ér egy kapcsolat mindkét félnek.) "


Van pár ember akit barátnak tekintek, de a többség csak iskolai, akikkel ott találkozok. 1-2 van akivel magánéletben is.


2012. máj. 15. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit attól is függ szerintem, hogy fiú vagy-e, vagy lány, és hogy mennyi az életkorod.

Kezdetnek megpróbálhatnád, hogy azokat, akiket barátnak tekintesz, elhívod közös programokra. Beszélgess sokat azokkal, akik szimpatikusak Neked. Majd ha elkezded észrevenni, hogy nyitnak feléd, akkor ne zárkózz be. Vagy ha elmondanak magukról néhány titkot, azt tényleg ne mondd el senkinek, hogy lássák, hogy megbízhatnak benned, és Te is mondj el néhány dolgot magadról...

2012. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van külömbség a haver és a barát közt.Nekem vagy 200 haverom van (túlzás nélkül,lehet még kevesebbet is írtam)de igaz barátom csak 1.És nem lehet keresni őket,egyszer csak lesz.Aztán meg nem kéne enyire gondolkodni rajta,haverkodj mindenkivel,aztán majd feltűnik olyan is,aki barát,nem csak haver.
2012. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18f
2012. máj. 15. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval milyen energiát kell belerakni egy barátságba? Nem túl bonyolult szerintem.

Eleve olyannal fogsz barátkozni, akivel jól érzed magad, valamiért érdekel Téged. Az őszinte érdeklődés minden barátság alapja. A második az elfogadás és tisztelet.

Hallgasd meg, hogy ők mit mondanak, egészítsd ki, mondj véleményt (sose kritizálj!) nevettesd meg őket. Ha szükségük van rád, segíts nekik. Kb ennyi az egész.

2012. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!