Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Hogyan érhetném el, hogy ne legyen előttem szégyenlős a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én már nem vagyok szűz,ő még igen és nagyon szégyenlős.Hogyan lehet így eljutni a szexig?Nem rögtön gondoltam..
2013. jún. 15. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dicsergesd meg simogads a lenyeg h erzze mennyie kivanod es tetszik neked
2013. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első írta! A lényeg hogy ne erőltesd.
2013. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyél vele türelmes! Dicsérd sokat őt, hogy milyen csinos, szép, stb... Simogasd is közben, és próbáld nyugtatni.

Mondhatod neki, hogy megérted, hogy szégyenlős és nem akarod őt siettetni. Nem fogsz rákényszeríteni olyat, amit ő nem akar, stb...

Mindenféleképpen legyél vele gyengéd, ugyanakkor határozott, ha még szűz.

2013. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gömbicica ***** válasza:
100%

Szia!

hogy lehet eljutni a szexig?

Hát sokféle képen!

Te gondolom a szebbik oldalát szeretnéd tudni.

Gondolj bele!!! tetszene, tetszett volna, ha első alkalommal letolja a bugyiját, és kezdeményez??

nem hinném hogy különösebben elaléltál volna tőle.

Viszont ez is egyfajta ut a szexhez.

A másik ut sokkal rögösebb. Egy nő tökre másképp van összerekva! Huhhh most nem jut eszembe amit irni akartam. Müller Péter nagy ász nekem ebben a témában is.

Naaaaa! De milyen nagyszerü is ez a gugli :-) beirtam szövegtöredéket, és már is megvan amit kerestem :-)



"A nőnek olyan szeretetre van szüksége, amely nem mulandó. A nő – még a legérzékibb nő is – a lelkével szeret igazán, s nincs olyan párkapcsolati tanács és szexuális trükk, amely boldoggá tudna tenni egy olyan nőt, akit lelkileg nem szeretnek. Akármilyen érzéki bravúr, vagy megrendítő testi gyönyör – egy nőnek ez nem elég, mert az igazi gyönyörpontja nem bonctani helyen rejlik, nem is, ahogy mondani szokás, az „egész testében”, hanem az egész lelkében. Minden olyan ölelés, mely csakis az „erogén zónák” ingerlésén alapul, kevés neki. Egy nő „erogén zónája”: a lelke.


Müller Péter"


sok-sok jó gondolatot olvashatsz még itt:

[link]


Még mindig azt gondolod, hogy érdekel a kérdés? mármint hogy hogyan lehet igy eljutni a szexig?


El fogsz jutni! És ugy akarj eljutni, hogy valami olyan érzés keritsen hatalmába, ami semmihez sem hasonlitható.

Ne zavarjon, hogy szégyenlős.

Ne törődj vele!

Vannak a szexen kivül egyéb dolgok is, ami határtalan boldogsággal, örömmel tud eltölteni két embert.


Örülj annak, hogy ilyen "szüz" barátnő jutott Neked osztályrészül. Nem olyan, akit kipróbált már ez+az. (bocsánat, kissé izééé voltam most bocsi :-)


Szóval türelem, türelem, türelem!!!

Merits sokat az ajánlott oldalból!


szeretettel kivánom Neked, Nektek, hogy amint eljön az ideje megismerhesd azt, amiről ma még álmodni sem mersz!! Mert van olyan érzés is!!!! Csak fel kell hozzá nőni, és tapasztalni. Le fogja vetkőzni Ő is előbb-utóbb a szégyenlősségét meglásd.

Talán sikerült kérdésedre válaszolni.


Üdv. :-)

2013. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:

az előttem szólók is kedves választ adtak, de olyan elcsépeltek a gondolatok.

dicsérd, ne siettesd, mondd neki, hogy ha nem akarja, nem erőlteted......

bocsánat előttem szólók :-(

De az mellettetek szól, hogy nem fikáztátok le a kérdezőt és nem poénkodott vele senki!!!!!!

(most nem azt akarom mondani, hogy az én válaszom a tuti, mert én vagyok a megmondó ember!!! neeeem. az én irásom is csupán csak egy vélemény a több közül. Azért remélem hasznos "tanácsokkal" szolgáltam :-)

Üdv. :-)

2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"5/5-ös válaszolónak: Kifejtenéd a válaszodat, mert nem igazán láttam, hogy írtál volna véleményt, csak megfogalmaztad a kritikát a válaszolóknak a gondolatára.

Kíváncsian várom!:)

2013. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gömbicica ***** válasza:

szia :-)ha rám gondoltál elküldtem magánban. üdv. :-)

a leány hány éves??? ha nem vagyok tul indiszkrét.

2013. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!