Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért nem kellettem neki mert...

Azért nem kellettem neki mert túl visszafogott vagyok és szűz?

Figyelt kérdés
Én egy visszafogott, csendes "jókislány" vagyok. 23 éves vagyok és szűz. Randizgattam egy sráccal, én már kezdtem beleszeretni, elhitette velem hogy ő is, nagyon jó volt vele lenni de nem történt kb semmi csak pár csók, de az sem volt az igazi. Ez ment 1,5 hónapig majd dobott engem. Emiatt? Én akartam őt nagyon, kívántam is, de valahogy rágörcsöltem mindenre meg befeszültem. Meg nem is tudtam kimutatni hogy mennyire bejön, pedig szívesen szexeltem volna vele, de inkább csak belezúgtam érzelmileg, tehát testileg soha sem közeledtem felé. Ezzel rontottam el?
2013. jún. 16. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottad el semmivel. Valamiért nem kellettél neki és kész. Majd lesz más, aki megbecsül.
2013. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az én barátnőm is ilyen volt kezdetben, és mégis megszerettem. és lassan 2 éve vagyunk együtt. szerintem egyáltalán nem rontottál el semmit, nem mindenki a szexért jön össze valakivel
2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy szimplán csak nem voltál az esete. Azok között sem jön össze mindig minden, akik már nem szüzek és van tapasztalatuk.
2013. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy a 3as mondja. Az ilyen eseteket nem feltétlenül befolyásolja az, hogy valaki szűz-e vagy sem.
2013. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!