Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal ha a csaj...

Első alkalommal ha a csaj alul van, úgy kevésbé fáj, mintha fölül lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintem ha alul van a lány, úgy neki kényelmesebb, de olyat is hallottam, hogyha fölül van az jobb, mert tud irányítani...


2013. jún. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alul voltam, annyiból volt jó, hogy a tapasztalt irányít - bár benne van, hogy ha nem jelzel megfelelően, elég nagy fájdalmat tud okozni véletlenül is.


Elsőre nem is biztos, hogy bele tudsz ülni, mert leugrasz róla, vagy hirtelen túl mélyre hatol, ami fáj. Irányíthatsz, ha akarsz, ez az előnye.

2013. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb ha alul vagy,csak szólj ha nagyon fáj
2013. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, hogy a lány van felül, de az iszonyatosan tud fájni elsőre- legalábbis mi próbálkoztunk úgy is, de mikor alul voltam, kevésbé fájt! =)
2013. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először alul legyen, úgy nem megy olyan mélyre, ha esetleg fáj neki. ha nem akkor utána válthattok is :) én személy szerint szűzként nem szívesen lettem volna felül, féltem volna. 17/L
2013. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!