Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg nem érdemes várni az...

Tényleg nem érdemes várni az igazira? Feküdjek le valakivel azért mert elmúltam 18?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból regisztráltam egy társkeresőn, és egy csomó pasi írt hogy szexeljünk, mondom érzelmek nem kellenek..???És egy csomóan mondták hogy nem...csak vonzalom....stb...Tényleg így van???

Ja ha nem derült volna ki szűz vagyok....

Nemet kort is légyszi...


2013. jún. 18. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol függ hogy neked mire van szükséged. Leegyszerüsitve ha érzelmek kellenek neked akkor párt keresel ha csak az hogy valaki elvegye a szüzességed akkro akár innen is válogathatsz. :)
2013. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajj nem tudok én már semmit.....:S
2013. jún. 18. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

van akinek nem kellenek érzelmek a szexhez...

én nem tartozom közéjük, még szűz vagyok 20 évesen és az "igazira" várok, olyannal szeretném elveszíteni,akit szeretek.

2013. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát.. ezt neked kell eldöntened.. hogy kapcsolatba vagy egy éjszakással akarod e elveszíteni.


én eddig akit a legjobban szerettem ezen a világon.. azzal 1 csók volt a legtöbb..

2013. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, bocsi, hogy letámadlak de megkérdezhetem honnan írsz? 22f
2013. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%

Én pl. 17 éves vtam, mikor elveszítettem. Előtte volt egy barátom 6hónapja jártunk és úgy terveztük, hogy majd nyáron, mikor leköltözök a balcsira, majd akkor. Nagyon szerelmes voltam, de eközben Ő megcsalt (és elég rendesen megalázott részegen). Nagyon padlón vtam, azt hittem h egy ocsmányság vagyok, stbstb. Aztán, egy hónap eltelt a nyárból és elkezdtem élvezni azt, hogy másoknak tetszem, értékelnek úgy, mint embert. Volt egy haverom, akivel egyszer elvesztettük a fejünket és megtörtént. (amúgy jó volt, balatonparti nyaraló, napfelkelte, rozé:D) szóval nem feltétlen kell nagy szerelem hozzá. de ha már így tetted fel a kérdést, akk sztem várd meg, mert nyilván neked ez nagyon-nagyon fontos, nem hiába tértél ki az érzelmi részére :) és különben is mki más, lehet te pont kifogsz egy rendes palit, akire rábízhatod magad!:)) szval nem feltétlen kell az én példámból okulni. de ez is egy történet!

ui: ne érezd magad kevesebbnek a korod miatt!! ez nagyon értékes dolog a mai világban! (nem azért mondom, mert h konzervatív lennék, elég szabad szellem vagyok, de ez tényleg így van, nagyon kevesen képviselnek értékrendet sajnos)

21/Nő

2013. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondolom, hogy nem érdemes várni az igazira, DE ne is feküdj le valakivel, csak mert elmúltál 18. :)


Mindenekelőtt ne feszülj ezen. Ne csinálj belőle presztízskérdést vagy társadalmi problémát. Ez a te életed, a te érzelmeid, a te testi igényeid. Ha izgatja a dolog a fantáziád, és szeretnél már túl lenni _magad miatt_, akkor se feküdj le valakivel egy buliban vagy ne hajts egyéjszakásokra. Inkább veszítsd el a szüzességed valakivel, aki bár nem az "igazi", de érzelmek kötnek benneteket egymáshoz. Csináld olyannal, akivel el tudod képzelni, hogy el tudod magad engedni, és élvezni a dolgot, mert anélkül pocsék lesz, és nem leszel büszke utólag. Olyannal, aki mellett nem leszel zavarban reggel, amikor felébredtek együtt, és akivel el tudod képzelni, hogy megtennéd újra. Egy jóbarát is jó, csak ne egy vadidegen legyen, csak azért, hogy túl legyél a dolgon és meglegyen a pipa. Azért gondolom, hogy az igazira nem kell várni, mert amíg vársz, csak egyre feszültebb leszel, egyre ijedtebb, és ez kihat az önértékelésedre és a kisugárzásodra, amitől aztán egyre kevesebb embernek fogsz kelleni, és azt biztos nem akarod, hogy az igazi pont emiatt sétáljon el melletted, mert nem egy bájos mosolyt látott, amibe bele lehet szeretni egy pillanat alatt, hanem egy feszült, reménytelen lányt, akibe sokkal nehezebb beleszeretni. :)


Szóval ne várj vakon, de tegyél róla, hogy az első szép legyen és emlékezetes. Szerintem. :)


23/F

2013. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Sokkal jobb úgy lefeküdni valakivel, ha érzel is iránta valamit, nemcsak testi vonzalmat..
2013. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kellenek az érzelmek. Főleg egy nőnek.

Én sajnos nem megfelelő személlyel "éltem át" azt a bizonyost. (Persze, akkor úgy tűnt, hogy ő az igazi).

Azóta kicsit megborzongok, ha erre gondolok.

Szóval inkább gondold át előtte..

F/20+

2013. jún. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Csak azért, mert elmúltál 18, és úgy érzed ez a társadalmi elvárás, ne feküdj le senkivel. Ettől függetlenül nem kell az igazira várni, hiszen 18 évesen nem tudhatod, hogy akibe most beleszeretsz, az lesz majd a sírig tartó szerelem. Szerintem érezni fogod, hogy mikor "kell" megtenned, csak ne feszülj rá ennyire a témára.

Én 20 is elmúltam, mikor úgy gondoltam, hogy olyan partnerem is és itt az ideje is. Nem éreztem gáznak (attól függetlenül sem, hogy nem ez az általános manapság, sőt kb már cikinek számít a szüzesség 20 évesen), nem is bántam meg (attól függetlenül, hogy végül nem lett egy túl hosszú kapcsolat belőle). Ha pedig azon izgulsz, hogy később a partnered nem fogja azt elfogadni, hogy még szűz vagy, akkor nyugodj meg, aki tényleg megérdemel, annak ez nem lesz probléma. 21L

2013. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!