Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy lány,7 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy lány,7 éve van valakivel! A kapcsi eléggé kihűlt mára! Bejöttem én a képbe,3 és fél hónapja "nyúzzuk" egymást! Még mindig nem tud dönteni, hogy a pasija vagy én! Érdemes várnom, és ha igen, meddig még?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad és sürgősen lépj ki ebből! Amúgy, ha a csaj megtette ezt a pasijával, szerined veled nem tenné meg ugyanezt, ha összejönnétek? Nem hiába mondják, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2013. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Párbaj a shift+ő - ért.
2013. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg sosem értettem, hogy ha valaki "így szerez társat" magának, az utána nem fél, hogy vele is meg fogja tenni majd később ugyanezt?
2013. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem hűlhetett ki, ha 3 hónap nem volt elég neki, h döntsön. Hagyd a fenébe, csak hülyít a csaj, esze ágában nincs elhagyni a pasiját, annyira nem jössz be neki.
2013. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Többet van velem ,mint a pasijával!Inkább otthon hazudik,hogy dolgozni megy,hogy velem lehessen!Minden nap!Nem csak akkor,ha szex kell neki!Rám főz,vásárolgat stb...

Állja a kocsiba a benyát ha úgy van!

Ha nem szeret,minek teszi ezeket akkor?

Tudja,hogy megvesztegetni nem tud,mert elég ritkán fogadok el bármit is,épp ezért!

Ha le akarom építeni,szó szerint lelkibeteg!

2013. máj. 5. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akart már másik kapcsolatot,azt hitte marad ebben már,de jöttem én!És felkavartam mindent!Hazajár,de a faszi csak barátként van ott szinte,és hitegeti hogy majd megkéri a kezét!De még nem érzi 7 év után,hogy kellene!Akkor már nem is fogja,ezt tudom!És ha ott jó lenne minden,akkor nekem nem lenne beleszólásom!Nem félek hogy velem is megtenné,mert én szeretem egy kapcsolatban a testiséget a haverunkkal ellentétben!Ő elvan anélkül!Bár mennyi idő is teljen el,annak meg kell lenni mindig,max színezni kell kicsit!
2013. máj. 5. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha neked jó nyűglődni ebben a csodás trióban, akkor tedd! Hiába veled van többet, a lényeg, h nem szakít a pasijával és ennek oka van.
2013. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Létezik olyan,hogy egyszerre két embert szeretni?
2013. máj. 5. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Bár azt nem tudom, h ugyanazt érzi-e mindkettő iránt. Nincs is vele gond, ha ez annak a kettőnek is pont megfelel így.
2013. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oda kevesebbet mutat,kevesebbet ad!Itt én vagyok,akinek nem felel meg,de szerintem ez érthető is!

Annyi lesz,hogy ennyi idő után választás elé fogom állítani!Ha jön akkor jön,ha meg nem akkor később sem jönne!

2013. máj. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!