Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy tömegközlekedési eszközön ismerkedsz össze valakivel? Van aki így jött össze a párjával? Érdemes nyitott szemmel járni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze... biztos :)
2012. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én most ismerkedem tömegközlekedésen..és jól halad a dolog.:D
2012. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uncsitesóm a buszon ismerkedett össze élete nagy szerelmével, hosszasan napokig-hetekig szemeztek majd uncsibátyám leszólította a csajt, már 1,5éve járnak és nagy a szerelem :)
2012. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
érdemes nyitott szemmel látni mert sok a zsebes és ne adj Isten lehány egy csöves, szóval csak éberen.
2012. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan, és tényleg nyitott szemmel kell járni. Egyszer leszálláshoz készülődtem a vonaton, kint álltam a peronon, amikor kijött egy tök jó csaj, és kérdezte, hogy ez lesz-e X állomás. Mondtam, hogy nem, hanem szerintem a következő (ugyanis a Dunántúlon nem nagyon vagyok ismerős, és épp az unokatesómékhoz mentem). Szó szót követett, volt egy pici flört, mondta a csaj, hogy valami haverjáékhoz megy, én meg megjegyeztem, hogy legfeljebb leszáll velem, aztán majd továbbmegy valahogyan, erre ő elmosolyodott. Amikor leszálltam, azt mondta, hogy ne csapjam be nagyon magam mögött az ajtót, hogy majd ki tudja nyitni. Erre azt feleltem, hogy legfeljebb elmegyek érte, és leveszem a vonatról. Hát ennyi volt, de jólesett ez a kis "flörtölés". Ami a lényeg: igen, akár tömegközlekedési eszközön is lehet dumálni, próbálkozni, bármikor eléd sodorhat az élet valakit (a példát is ezért hoztam fel).
2012. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!